Atsinaujinimo diena ,,Kristus Karalius - mano gyvenimo Viešpats“

Šių metų lapkričio 25 dieną Kazimiero Paltaroko gimnazijoje vyko atsinaujinimo diena ,,Kristus Karalius - mano gyvenimo Viešpats“. Renginio svečius pasveikino vyskupas Linas Vodopjanovas OFM primindamas, kad ruošiamės švęsti Kristaus Karaliaus iškilmę bei kaip svarbu kasdien kliautis Viešpačiu, prašyti, kad Jo karalystė augtų tarp mūsų. Renginyje gausiai dalyvavo ateitininkai, mūsų gimnaziją atstovavo 10 kuopos narių. Norisi nuoširdžiai visiems padėkoti už tikėjimą sustiprinusią atsinaujinimo dieną ,,Kristus Karalius- mano gyvenimo Viešpats“ir toliau būti atsakingais Kristaus karalystės nariais. Tegul sustiprintas tikėjimas padeda būti džiaugsmo nešėjais savo aplinkose ir padeda prasmingai išgyventi artėjantį advento laikotarpį bei sulaukti džiugaus šventų Kalėdų stebuklo...