Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija

2021 10 25
.

2021 10 24
.

EMOCINĖ SVEIKATA. KAIP JĄ IŠSAUGOTI?

             Karantinas pakeitė ne tik suaugusiųjų, bet ir vaikų bei paauglių bendravimo įpročius. Bendravimas tapo paviršutinišku, dažnai buvo apsiribojama trumpomis frazėmis „Ką tu?“.  Sugrįžus į mokyklą nėra paprasta vėl kurti pilnaverčius tarpusavio ryšius: vieniems iškilusius iššūkius sekasi įveikti lengviau, iš kitų tai pareikalauja didesnių pastangų.

            IIe klasės mokiniai klasės valandėlės metu bendravo su Panevėžio VSB psichologe Justina Buikauskiene. Jos padedami mokiniai mokėsi kasdienybėje įžvelgti teigiamus dalykus, pastebėti drauguose jų geriausias savybe, rašė komplimentus vienas kitam. Teigiamos emocijos suteikia pasitikėjimo savimi, skatina bendravimą, padeda lengviau įveikti įvairias kliūtis.

IIe kl. vadovė Dalia Grinevičiūtė

 

2021 10 19
.

VYKDANT PROJEKTĄ ,,PAMOKOS MATUOJASI PANEVĖŽĮ"

Spalio 19 dieną  gimnazijos IV -okai dalyvavo projekte ,,Pamokos matuojasi Panevėžį". Mokiniai lankėsi įmonėje ,,Harju Elekter", kur dalyvavo pamokoje ,,Elektronikos prietaisų panaudojimo galimybės. Elektrinių grandinių jungimas. Litavimo technologijos pradmenys, prietaisų gamyba litavimo būdu". Mokiniai susipažino su įmonės veikla ir projektais, apžiūrėjo bendrovės cechus, susipažino su konkrečiomis darbo vietomis, specifiniais reikalavimais dirbantiesiems. Mokiniai, susiskirstę į grupes, susipažino su variklių rotoriaus apsisukimų reguliavimu, keičiant maitinimo tinkle dažnį dažnio keitikliais. Litavimo darbų laboratorijoje mokiniai turėjo galimybę, pagal paruoštas schemas, savarankiškai sulituoti komponentus į grandinę. Abiturientai gavo atsakymus apie įsidarbinimo, kvalifikacijos kėlimo įmonėje galimybes. 

Nuoširdus ačiū įmonės generaliniam direktoriui už bendradarbiavimą. 

Fizikos mokytoja Jūratė Ivaškienė

2021 10 19
.

EUROPOS SĄJUNGOS KOVOS SU PREKYBA ŽMONĖMIS DIENA

Spalio 18 d. minima Europos Sąjungos kovos su prekyba žmonėmis diena. Kasmet Europoje nuo prekybos žmonėmis nukenčia apie 120 tūkst. asmenų. Europoje 1 iš 4 nukentėjusiųjų nuo prekybos žmonėmis yra jaunesnis nei 18 m.

Dingusių žmonių šeimų paramos centras, siekdamas garantuoti nukentėjusiems nuo prekybos žmonėmis ar potencialioms aukoms vienodą kompleksinės pagalbos prieinamumą ir pagalbos kokybę, įsteigė nemokamą pagalbos liniją, veikiančią visą parą, visomis savaitės dienomis. Į nemokamą pagalbos liniją telefonu +370 800 91119 gali kreiptis asmenys galimai nukentėję ar nukentėję nuo prekybos žmonėmis, asmenys, kuriems kyla abejonės ir nori gauti informacijos, pasikonsultuoti apie prekybą žmonėmis ar turintys informacijos apie galimą prekybos žmonėmis atvejį.

Kovos su prekyba žmonėmis dienos proga Švietimo, mokslo ir sporto ministerija primena, kad yra parengta mobilioji programėlė ,,Neužkibk, o užsidirbk“ („NOU“), skirta prekybos žmonėmis prevencijai. Programėlę ,,NOU“ galima nemokamai atsisiųsti ir įsidiegti mobiliajame įrenginyje paspaudus vieną iš šių nuorodų:

https://play.google.com/store/apps/details?id=no.Bbits.nou

https://apps.apple.com/us/app/nou/id1534482472

Mobilioji aplikacija yra sudaryta iš 3 dalių: simuliacinio žaidimo, kurį žaisdami paaugliai bei jaunuoliai gali įsivertinti savo galimybes saugiai užsidirbti, svarbių pagalbos kontaktų ir prevencinės informacijos.

Kviečiame išbandyti!

Informaciją parengė soc. pedagogė Lina Urbonienė

 

2021 10 18
REFLEKSIJA

Gimtadienio refleksija
Taip jau gyvenime yra, jog viskas turi pradžią ir pabaigą... Deja, bet visą savaitę vykę šventiniai, 54-ojo Juozo Miltinio gimnazijos gimtadienio renginiai ir šurmulys baigėsi. Širdyje liko įspūdžiai, prisiminimai ir pakili nuotaika.
Mūsų gimnazijos vyriausieji mokiniai domėjosi, kokiomis nuotaikomis šiandien gyvena miltinukai ir nori pasidalinti jų mintimis su visa mokyklos bendruomene:
I c - Nuotaikinga, daug įspūdžių palikusi diena. Spalvingi balionai pagyvino mokyklos vaizdą. Mokiniai pasitiko mus su saldžiomis dovanelėmis, kurios maloniai praskaidrino rytą.
III c - Įspūdingas ir šiltas pasitikimas, sužavėjęs kiekvieną iš mūsų klasės. Dekoracijos buvo fantastiškos ir nuostabios. Patiko įsitraukti į šventinę veiklą kepant tortą. Sulaukėme gardaus torto, buvo smagu juo dalintis.
IV d - Pirmokai pasistengė kepant tortą, šauni idėja. Buvome labai nustebinti pasitikimu ir šauniomis dekoracijoms.
I d - Rytinis sveikinimas buvo įsimintinas, muzika, grojusi per pirmas pamokas, pakėlė nuotaiką. Sudomino alumnų užsiėmimas teatro studijoje, kurioje mes lavinome savo atmintį. Malonūs ir šmaikštūs vedėjai pagyvino užsiėmimą.
IV c - Jautėme šventinę nuotaiką, nuostabi radijo valandėle, tik galėjo būti ilgesnė.
II a - Patiko visus pasitikti prieš pamokas. Per pertraukas buvo labai smagūs šokiai, kuriuos norėtume pakartoti. Skanios vaišės, lauksime kitais metais torto taip pat.
I e - Patiko mokyklos organizuoti renginiai, nuotaikingi vedėjai ir gardus tortas.
I d - Pakėlė nuotaiką dainuotos gimtadienio dainos, puikus renginys salėje, nuostabiai papuošta mokykla.

Žurnalistai - IV e klasės mokiniai.

2021 10 18
SVEIKINAME

Gimnazijos mokytojų projektinė grupė „Gimnazijos kultūros puoselėjimas“ visą rugsėjo mėnesį organizavo kūrybinio rašymo konkursą „Su Juozo Miltinio vardu“, skirtą Juozo Miltinio 114-osioms gimimo metinėms.
Mokyklos gimtadienio baigiamosios šventės metu, direktoriaus padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis, buvo apdovanoti šio konkurso laureatai:
I vietos laureate tapo II a klasės mokinė Enrika Kurtenkova.
II vietos laureatėmis tapo II b klasės mokinės Armantė Lukošiūnaitė ir Gabija Laureckaitė.
III vietos laureatai - II e klasės mokiniai: Danas Stasiūnas, Viltė Rokaitė ir Kamilė Gvergždytė.
Džiaugiamės ir sveikiname!

Mokinių darbai čia

2021 10 17
MŪSŲ GIMNAZISTĖ

Panevėžietė nužygiavo 922 kilometrus: pasiekė net ir pasaulio kraštą

Dvidešimtmetė panevėžietė Goda Stirneckaitė per mėnesį spėjo nueiti tiek kilometrų, kiek įprastai nueitų žmogus per pusę metų ar net metus laiko. Paklausite, kaip? Atsakymas nustebintų tikrai ne vieną daug ką mačiusį ir patyrusį žygeivį, o tuo labiau eilinį žmogų – dar šią vasarą Goda viena pėsčiomis įveikė „Camino de Santiago“ kelią, per 31 dieną su kuprine ant pečių kepinant saulei nužygiavo 922 kilometrus ir net pasiekė pasaulio kraštą!

Skaitykite daugiau: 

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »