Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija

2021 10 12

Šventiniai renginiai tęsiasi!
Gimnazijos gimtadienio proga bei tęsiant vaikų ir jaunimo meno projekto „Su-menėk tūsas“ veiklas, šiandien gimnazijoje svečiavosi dramaturgas, aktorius, režisierius, 2020 Metų panevėžietis Aleksandr Špilevoj.
Svečias gimnazistams vedė kūrybiškumo ugdymo, savęs pažinimo ir raiškos užsiėmimus „Teatriniai piknikai”. Tikimės, kad mokiniams tai buvo puiki galimybė įsitraukti į aktyvią kūrybinę veiklą, mokytis atviriau reikšti jausmus, įgauti daugiau pasitikėjimo savimi, pastebėti ir identifikuoti meninės kūrybos bei teatrinės veiklos reiškinius kasdienėje ir sociokultūrinėje aplinkoje.

2021 10 11
.

Šiandien šventinė 54-ojo gimnazijos gimtadienio savaitė prasidėjo kūrybiškumo dirbtuvių „Menų dūzgės“ užsiėmimų ciklu, kurį mūsų pirmokams veda mūsų gimnazijos alumnai.
Pirmoji pas mus svečiavosi Gabija Jurkėnaitė – „Jaunimo pikniko“ Panevėžyje organizatorė, VU filosofijos fakulteto magistrė, aktyvi Jaunimo reikalų tarybos narė.
I c klasės mokiniams Gabija pravedė užsiėmimą „Mano galimybės už mokslo ribų“. Gimnazijos pirmokai išgirdo patarimus, kaip motyvuoti save ir siekti savo tikslų. Tikimės, kad Gabijos patirtis padės jiems kūrybiškiau žvelgti į savo ateitį ir jos galimybes.
Ypatingas ačiū Gabijai už nuoširdumą, pagalbą ir dėmesį.
Mes visuomet džiaugiamės sugrįžtančiais.

2021 10 11
SPALIS

Spalis – sveikatos stiprinimo mėnuo Panevėžyje

(daugiau informacijos)

Vaiko gerovės komisija kviečia gimnazijos bendruomenės narius sudalyvauti Visuomenės sveikatos biuro organizuojamame projekte „Spalis – sveikatos stiprinimo mėnuo Panevėžyje“.

Jūsų laukia įvairios nemokamos sveikatos stiprinimo veiklos.

2021 10 05

MOKYTOJŲ DIENOS ATGARSIAI...

Daugiau nuotraukų čia

2021 10 03
KELIONĖ

Rugsėjo 24 dieną III e klasės mokinių grupė dalyvavo Europos paveldo dienų minėjime.
Renginio tikslas - geriau pažinti greta esantį kultūros paveldą, suvokti jo vertę, žadinti susidomėjimą juo.
Moksleiviai turėjo galimybę sudalyvauti drezinos varžybose, keliauti siauruku į Surdegį, ragauti tradicinių aukštaitiškų patiekalų.

Istorijos mokytoja Agnė Miliukaitė

2021 09 23
.

Rugsėjo popietę į Juozo Miltinio gimnaziją (buvusią 7-ąją vidurinę) susirinko XII-osios abiturientų laidos XII a klasė.
Gimnazijos bendruomenė džiaugiasi, kad po 30 metų liko nepamirštas kelias į mokyklą ir labai dėkoja šiai klasei už finansinę paramą, skirtą gimnazijai. Už nepaprastai vertingą mokyklinių metų atminimo įprasminimą.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »