Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija

2020 12 15
.

PROTŲ MŪŠIS „AIDS: GERIAU ŽINOTI 2020“

Gruodžio 10-ąją, minint Pasaulinę AIDS dieną mūsų gimnazijos antrokai nuotoliniu būdu dalyvavo socialinės pedagogės organizuotame virtualiame protmūšyje „AIDS: geriau žinoti 2020“.

Gimnazistai per platformą „Kahoot“ atsakinėjo į renginio organizatorės klausimus apie ŽIV ir AIDS.

Mūšio nugalėtoju tapo IIf klasės mokinys Danas Vaitiekus. Antrą vietą užėmė IIe klasės mokinys Vilius Juška, trečioji atiteko IIa klasės mokinei Agotai Žurauskaitei.

Nugalėtojai bus apdovanoti neigiamų socialinių veiksnių prevencijos projekto „Mėgaukis gyvenimu sveikai 2020“ lėšomis įsteigtomis dovanomis ir diplomais, o į geriausiųjų dešimtuką patekę renginio dalyviai – paguodos prizais ir padėkomis.

Dėkojame už dalyvavimą ir sveikiname nugalėtojus!

2020 12 14
.
Ponui Karantinui vis labiau šeimininkaujant, JMG gimnazistai tiki, kad jokios tamsiosios jėgos nesulaikys artėjančių švenčių Magijos!
Jūsų dėmesiui - Kalėdinė vakcina. Nuoširdžiausias ačiū šios vakcinos iniciatoriams ir kūrėjams: Evitai, Nojui, Rūtai ir visiems kitiems prisidėjusiems.
Dalinkimės, šypsokimės ir skleiskime šviesą aplinkui, juk šventės vis tiek ateis!!!!
Būkime sveiki.
P.S. Video nufilmuotas saugiai, kai dar buvo galimas mišrus mokymas.

2020 12 11

Kalėdiniai stebuklai prasideda!

Ačiū, miela bendruomene, kad Juozo Miltinio gimnazijos paramai (iš 1,2 proc. GPM) skyrėte arti 5 000 eurų!

Ši Jūsų parama padės įgyvendinti naujas kūrybines idėjas, skatinti bei remti gimnazistus, atnaujinti ir turtinti gimnazijos erdves. Ir tai įvyks tik jūsų dėka, tad visų gimnazistų vardu tariu Jums didelį AČIŪ!

Esame ir likime kartu. Tai pati vertingiausia dovana.

Prasmingo švenčių laukimo,

Direktorius Vytautas Raišys.

2020 12 11
.

Jau nuo pirmadienio mokykloje puikuojasi netradicinės eglutės. Jas gamino Id, If, Ie kl. mokiniai, vykdydami kūrybinių darbų projektą "Eglutė kitaip...".

Eglučių nuotraukas galime pamatyti čia.

Plačiau
2020 12 10
.

Pirmadienį Kalėdiškai ir Žiemiškai pražydo gimnazijos erdvės... (daugiau nuotraukų čia)

Nuoširdus AČIŪ mūsų Žiemos stebuklo kūrėjams - antrųjų klasių gimnazistams ir jų vadovėms. Už gimnazijos kiemo dekoravimą dėkojame direktoriaus pavaduotojui Virginijui ir dailės mokytojai Reginai.
Nespėjusius pasidžiaugti erdvėmis norime nuraminti - tai galėsite padaryti sugrįžę.
O kol kas - jaukaus švenčių laukimo...

Plačiau
2020 12 09

DIDŽIUOJAMĖS

Lietuvos mokinių fotografijos darbų konkurse, kurį organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, mūsų III a klasės gimnazistė Ignė Tubytė tapo prizininke.

Sveikiname!

2020 12 07

IŠRINKTI PLAKATO KONKURSO

„NERŪKYK – SVEIKATĄ TAUPYK!“ LAIMĖTOJAI

Gimnazijoje 2020 m. lapkričio  4 – 18 d. vyko I-II klasių mokinių plakato konkursas „Nerūkyk – sveikatą taupyk!“, skirtas Tarptautinei nerūkymo dienai paminėti. Konkurso nugalėtoja tapo Ie klasės mokinė Gabrielė Abukavičiūtė. Antrą vietą užėmė If klasės mokinė Augustė Kairytė, trečioji atiteko IId klasės mokiniui Daugvydui Staniūnui.

Darbų autoriai apdovanoti Panevėžio miesto savivaldybės finansuojamo neigiamų socialinių veiksnių prevencijos projekto „Mėgaukis gyvenimu sveikai“ lėšomis įsteigtais asmeniniais prizais ir diplomais.

Nuoširdžiai sveikiname konkurso laureatus!

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »