Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija

2021 10 18
REFLEKSIJA

Gimtadienio refleksija
Taip jau gyvenime yra, jog viskas turi pradžią ir pabaigą... Deja, bet visą savaitę vykę šventiniai, 54-ojo Juozo Miltinio gimnazijos gimtadienio renginiai ir šurmulys baigėsi. Širdyje liko įspūdžiai, prisiminimai ir pakili nuotaika.
Mūsų gimnazijos vyriausieji mokiniai domėjosi, kokiomis nuotaikomis šiandien gyvena miltinukai ir nori pasidalinti jų mintimis su visa mokyklos bendruomene:
I c - Nuotaikinga, daug įspūdžių palikusi diena. Spalvingi balionai pagyvino mokyklos vaizdą. Mokiniai pasitiko mus su saldžiomis dovanelėmis, kurios maloniai praskaidrino rytą.
III c - Įspūdingas ir šiltas pasitikimas, sužavėjęs kiekvieną iš mūsų klasės. Dekoracijos buvo fantastiškos ir nuostabios. Patiko įsitraukti į šventinę veiklą kepant tortą. Sulaukėme gardaus torto, buvo smagu juo dalintis.
IV d - Pirmokai pasistengė kepant tortą, šauni idėja. Buvome labai nustebinti pasitikimu ir šauniomis dekoracijoms.
I d - Rytinis sveikinimas buvo įsimintinas, muzika, grojusi per pirmas pamokas, pakėlė nuotaiką. Sudomino alumnų užsiėmimas teatro studijoje, kurioje mes lavinome savo atmintį. Malonūs ir šmaikštūs vedėjai pagyvino užsiėmimą.
IV c - Jautėme šventinę nuotaiką, nuostabi radijo valandėle, tik galėjo būti ilgesnė.
II a - Patiko visus pasitikti prieš pamokas. Per pertraukas buvo labai smagūs šokiai, kuriuos norėtume pakartoti. Skanios vaišės, lauksime kitais metais torto taip pat.
I e - Patiko mokyklos organizuoti renginiai, nuotaikingi vedėjai ir gardus tortas.
I d - Pakėlė nuotaiką dainuotos gimtadienio dainos, puikus renginys salėje, nuostabiai papuošta mokykla.

Žurnalistai - IV e klasės mokiniai.

2021 10 18
SVEIKINAME

Gimnazijos mokytojų projektinė grupė „Gimnazijos kultūros puoselėjimas“ visą rugsėjo mėnesį organizavo kūrybinio rašymo konkursą „Su Juozo Miltinio vardu“, skirtą Juozo Miltinio 114-osioms gimimo metinėms.
Mokyklos gimtadienio baigiamosios šventės metu, direktoriaus padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis, buvo apdovanoti šio konkurso laureatai:
I vietos laureate tapo II a klasės mokinė Enrika Kurtenkova.
II vietos laureatėmis tapo II b klasės mokinės Armantė Lukošiūnaitė ir Gabija Laureckaitė.
III vietos laureatai - II e klasės mokiniai: Danas Stasiūnas, Viltė Rokaitė ir Kamilė Gvergždytė.
Džiaugiamės ir sveikiname!

Mokinių darbai čia

2021 10 17
MŪSŲ GIMNAZISTĖ

Panevėžietė nužygiavo 922 kilometrus: pasiekė net ir pasaulio kraštą

Dvidešimtmetė panevėžietė Goda Stirneckaitė per mėnesį spėjo nueiti tiek kilometrų, kiek įprastai nueitų žmogus per pusę metų ar net metus laiko. Paklausite, kaip? Atsakymas nustebintų tikrai ne vieną daug ką mačiusį ir patyrusį žygeivį, o tuo labiau eilinį žmogų – dar šią vasarą Goda viena pėsčiomis įveikė „Camino de Santiago“ kelią, per 31 dieną su kuprine ant pečių kepinant saulei nužygiavo 922 kilometrus ir net pasiekė pasaulio kraštą!

Skaitykite daugiau:

2021 10 17
.

AKIMIRKOS IŠ MOKYKLOS GIMTADIENIO

Penktadienį gimnazijoje svečiavosi dar keturi buvę mūsų gimnazistai.
 Gabija Kudmantavičiūtė ir Justas Pečeliūnas pirmokams vedė užsiėmimą „Neįmanoma susikoncentruoti“, Vesta Petrauskaitė - „Kur aš esu!?“, Martyna Giedraitė - „Kitoks žvilgsnis“. Visi užsiėmimai mūsų pirmokams labai patiko.
 Nuoširdžiausias ačiū, mieli mūsų buvusieji!

2021 10 13
.

Šiandien gimnazijoje sulaukėme dar vieno svečio - buvusio mūsų gimnazisto Irmanto Pilio. Irmantas - Klaipėdos universiteto vaidybos specialybės studentas.
I b klasės mokiniams ir pageidavusių vyresniųjų (II-IV klasių) mokinių grupei Irmantas pravedė du užsiėmimus „Vaidybos trenažai“.
Užsiėmimų tikslas - padėti mokiniams atskleisti savo kūrybiškumą ir mokyti juos imtis kūrybinės iniciatyvos.
Ačiū, Irmantai, už mums skirtą laiką!

2021 10 13
NETRADICINĖ PAMOKA

NETRADICINĖ ETIKOS IR SOCIALINIO EMOCINIO UGDYMO PAMOKA

Spalio 13 dieną III klasių mokiniai lydimi etikos mokytojos V. Abramavičienės ir soc. pedagogės L. Urbonienės vyko į kino centrą „Garsas“, kur vyko kultūros paso programos finansuojama edukacinė kino pamoka. Edukacinių programų koordinatorė J. Brinkaitė-Karalienė pristatė mokiniams suomių režisieriaus Esa Illi filmą „Kitos merginos“, skirtą jaunai, nuotykių ištroškusiai ir labai maištingai jaunuolių auditorijai. Filmo centre – keturios pašėlusios paauglės Helsinkyje, kurios kuria video dienoraštį, kuriame kurortinis romanas, stiprus susirūpinimas dėl figūros linkių, atšalęs ryšys su artimaisiais, meilė be atsako ir galiausiai nėštumas. Skirtingus merginų gyvenimus lydi panašūs klausimai: kas aš iš tikrųjų esu? Kaip priimti save tokią kokia esu? Įkvepianti ir pamokanti kiekvienos merginos istorija nepaliko abejingų.

Po kino seanso etikos pamokoje vyks filmo aptarimas.

2021 10 12
KVIETIMAS