Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija

2021 11 11
KVIEČIAME

Kviečiame tapti įspūdingo renginio savanoriais!!!!

2021 m. lapkričio 27 dieną Cido arenoje organizuojamas UCI dviračių treko Čempionų lygos 2 etapas.

Ieškomi savanoriai, kuriems yra ne mažiau kaip 16 m., gerai kalbantys angliškai.

Jeigu norite savanoriauti, iki 2021 m. lapkričio 17 d. užpildykite anketą, kurią rasite čiashorturl.at/depKY

Jei kils klausimų, susisiekite: uci.savanoriai@gmail.com  arba telefonu 862036613

2021 11 10

2021 10 28
.

Teatralizuotos ekskursijos „Užkulisių paslaptys“

Įgyvendinant vaikų ir jaunimo meno projektą „Su-menėk tūsas“, spalio mėnesį visų I-II klasių mokiniai dalyvavo teatralizuotose ekskursijose „Užkulisių paslaptys“ ir diskusijose su teatro aktoriumi Laimučiu Sėdžiumi, kurios vyko Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatre.
Teatralizuotų ekskursijų tikslas - atskleisti paslaptingą teatro pasaulį, supažindinti mokinius su teatro struktūra, spektaklių kūrimo procesu ir suteikti jiems galimybę patiems išbandyti kai kuriuos aktorinės technikos pratimus. Gimnazistai turėjo galimybę klausti juos dominančių klausimų, gilinti žinias apie teatro atsiradimą Panevėžyje ir jo dabartį, sužinoti apie teatre veikiančias tarnybas, kurios nėra matomos spektaklio metu.
Mūsų gimnazistų atsiliepimai:
Buvo labai įdomu pamatyti Teatro užkulisius, tą kitą, nematomą užuolaidų pusę... Sužavėjo nuoširdūs aktoriaus Laimučio Sėdžiaus pamąstymai apie aktoriaus profesiją. (II e kl.)
Buvo įdomu sužinoti kaip statomi spektakliai, kaip ir kur dirba aktoriai, kokia jų darbo diena. (I d kl.)
Labai smagi kelionė po teatro užkulisius, ten, kur ne kiekvienas patenka. Buvo smagu pamatyti kur gimsta dekoracijos, kostiumai, pasikalbėti su teatro aktoriumi Laimučiu Sėdžiumi. (I f kl.)
Labai patiko apsilankymas Juozo Miltinio dramos teatro užkulisiuose. Buvome nustebę dekoracijų gausa, erdvių bei kitų rekvizitų spektakliams įvairove. Sužinojome, kad aktoriaus darbas nėra lengvas ir jo duona nėra tokia skalsi kaip atrodo. (II f kl.)
Įdėmiai klausėmės aktoriaus Laimučio Sėdžiaus pasakojimo apie aktoriaus profesiją. Sudėtinga ji, reikalaujanti nuolatinio nerimo ir kelianti kankinančius klausimus, ne visada pelninga, bet... įdomi. (I c kl.).

2021 10 28
.

Integruotos literatūros ir menų pamokos I-II klasių gimnazistams

Įgyvendinant vaikų ir jaunimo meno projektą „Su-menėk tūsas“ spalio mėnesį I-II klasių mokiniams buvo pravesta keturiolika integruotų literatūros ir menų pamokų, kurių tikslas - skatinti mokinių kūrybiškumą, bendradarbiavimą, mokymosi proceso siejimą su gyvenimiška patirtimi.
Tikimės, kad tai skatino didesnį mūsų gimnazistų susidomėjimą dėstoma tema, ugdė jų meno sričių pažinimo ir tyrinėjimo poreikį.
Dėkojame lietuvių kalbos ir literatūros mokytojoms Ramutei Matusevičiūtei, Danguolei Žąsinaitei, Daliai Vizbarienei, Rasai Lazauskienei ir dailės mokytojai Kristinai Rapševičienei už pasidalintas akimirkas.
2021 10 27
.
Įgyvendinant vaikų ir jaunimo meno projekto „Su-menėk tūsas“ veiklas, spalio 19 d. gimnazijos vokalinio-instrumentinio ansamblio merginos dalyvavo Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos Atviroje jaunimo erdvėje organizuotame neformaliojo švietimo užsiėmime „Muzikos terapijos patirtys kasdienybėje“.

Pagrindinė išsinešta žinutė – muzikos terapija – puikus atsipalaidavimo ir ramybės patyrimas, vaizduotės plėtojimas ir teigiamų emocijų išgyvenimas, siekiant sumažinti stresą, nerimą, depresiją.

Muzikos mokytoja Laura Mackevičiūtė

2021 10 27

Austėjos tapybos darbų paroda
Spalio 15 d. gimnazijos bendruomenė susirinko į IV e klasės mokinės Austėjos Glušokaitės tapybos darbų parodos „Spektro jausmai“ atidarymą. Tai jau ne pirmoji Austėjos personalinė paroda.
Mokinė savo darbuose spalvomis ir personažų simboliais vaizduoja jausmus. Darbuose vyrauja ryškios, šaltos ir šiltos spalvos. Kiekvienas paveikslas –  tai lyg atskiros nuotaikos išraiška. Pasak autorės, „Mėlyno liūdesio sparnai“ buvo pirmasis šios parodos darbas, o vėliau kilo noras išnaudoti šią idėją iki maksimumo“. Ji teigia, kad jos vaizduojami jausmai atitinka spalvas, susidarančias iš šviesos lūžio. Parodos atidarymo metu Austėja sulaukė daug šiltų, gražių ir džiaugsmo kupinų linkėjimų. Susirinkusieji džiaugėsi, kad Austėjos darbai kaskart puošia gimnazijos erdves, teikia malonumo širdžiai ir sielai. Linkime Austėjai kūrybinių minčių jos tolimesniame  gyvenime.

Dailės mokytoja Kristina Rapševičienė
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »