Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija

2021 04 22
UKC NAUJIENOS
2021 04 19

PASKAITA „ORGANŲ DONORYSTĖ – DOVANA ANTRAM GYVENIMUI” (plačiau)

2021 04 15
UKC NAUJIENOS

Mūsų UKC puslapyje (naujienose) rasite:
VU tradicinis renginių ciklas „Studentas vienai dienai“ sugrįžta!
Lietuvos policijos mokykla kviečia į nuotolinę atvirų durų dieną.
ISM karjeros testas.
VU Šiaulių akademija kviečia.
LAJM atvirų durų dienos.
Kviečia BAFF Virtuali Lyderystės Akademija 2021.
Kviečia Vilniaus kolegija.

2021 04 14
XIII RESPUBLIKINIO JAUNŲJŲ DRAMATURGŲ KONKURSO BAIGIAMOJI DALIS

XIII respublikinio jaunųjų dramaturgų konkurso baigiamoji dalis

2021 04 13

XIII RESPUBLIKINIS JAUNŲJŲ DRAMATURGŲ KONKURSAS,

SKIRTAS JUOZO MILTINIO 113–OSIOMS GIMIMO METINĖMS

(plačiau)

Šiandien gimnazijoje nuotoliniu būdu įvyko baigiamasis  XIII respublikinio jaunųjų dramaturgų konkurso, skirto Juozo Miltinio 113–osioms gimimo metinėms, renginys. Svarbiausias konkurso tikslas – pastebėti kiekvieną kuriantį vaiką, kiekvieną mokytoją, padėjusį įgyvendinti kūrybines užmačias.

2021 04 13
PREVENCINĖ AKCIJA

PREVENCINĖ AKCIJA „BŪK SAUGUS, MOKINY“

Šių metų vasario – balandžio mėnesiais  gimnazijoje vyko Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento inicijuota prevencinė akcija „Būk saugus, mokiny“. Ji vykdyta atsižvelgiant į Lietuvoje paskelbto karantino režimo apribojimus - nuotoliniu būdu.

Prevencinės akcijos metu I-II klasių mokiniai susipažino su saugaus elgesio taisyklėmis buityje ir gamtoje, skubiosios pagalbos tarnybų telefono numerio 112 paskirtimi, jiems paaiškinta, kaip elgtis įvykus nelaimei, kaip išvengti gaisro ir kaip elgtis jam kilus.

Akcijos metu Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus inspektorė E. Marcinkevičiūtė ne tik pravedė gaisrinės saugos pamokas, pademonstravo  mokomąjį filmą, akcentavo dūmų detektorių svarbą, priminė apie 6 metrų taisyklę, t. y. toks saugus atstumas nuo statinių būtinas naudojantis šašlykinėmis ar kepsninėmis, bet ir davė naudingų patarimų, pavyzdžiui, perskaityti naudojimosi gesintuvu instrukciją, nes kai prasidės gaisras, tam laiko nebus!

Akcija paskatino mokinius ugdyti saugios gyvensenos sampratą, motyvavo būti pilietiškais.

Socialinė pedagogė Lina Urbonienė

2021 04 08

Kovo 25-31 dienomis gimnazijos mokinių grupė dalyvavo tarptautiniame Holokausto projekte Bergen-Belsen 2021. Įvykiai pasaulyje paveikė ir projekto veiklą, tad šiemet jis buvo organizuojamas nuotoliniu būdu. Dalyviai turėjo puikią progą visas penkias dienas tobulinti savo anglų kalbą, labiau prisiliesti prie istorijos, susipažinti su skirtingų valstybių atstovais, taip pat pristatyti Panevėžio miesto istoriją per Holokausto prizmę. Drąsiai galima teigti, jog po šio projekto mokiniai tapo labiau empatiški praeities įvykiams.

Plačiau ...

Plačiau
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »