Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija

2021 03 18
2021 03 16
UKC NAUJIENOS

Mūsų UKC puslapyje rasite informaciją apie artėjančius renginius. Registruokitės. Verta!
VU kviečia susipažinti su Komunikacijos fakultetu.
Atvirų durų diena Lietuvos sporto universitete.
Nuotolinės edukacijos moksleiviams Kauno technikos kolegijoje.
Vilniaus universiteto Šiaulių akademija kviečia į virtualią studijų mugę.
Kvietimas į parodą „Išsilavinimas ir karjera“.

Ir dar keletas karjeros renginių jaunimui UKC naujienose. Gal pravers? Registruokitės!

Festivalis jaunimui „VIBELIFT 2021“.
VU kviečia į Matematikos ir informatikos fakulteto studijų programų pristatymą.
ISM universiteto renginys mokinių tėvams.
Kviečia dvimetės neakivaizdinės aktorių, japonų, kinų kalbos ir kultūros mokyklos bei jaunųjų dailininkų mokykla
Kviečia VU baltų akademija.

2021 03 14
TEISINIŲ ŽINIŲ KONKURSAS „TEMIDĖ“

Kovo 8 d. Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariatas organizavo kasmetinį moksleiviams skirtą teisinių žinių konkurso Temidė I etapą – Protų mūšį. Pirmą kartą istorijoje konkursas vyko virtualiai - Microsoft Teams platformoje.

Mūsų gimnaziją atstovavo komanda, kurią konkursui parengė socialinė pedagogė L. Urbonienė ir istorijos mokytoja S. Lapinskienė.

Komanda sprendė testinius ir atviro tipo klausimus, pareikalavusius teisinių žinių, loginio mąstymo ir greitos reakcijos.

Mūsų komanda pademostravusi puikias teisines žinias, laimėjo II vietą, surinkusi 92,5 balo ir nusileidusi tik 5-osios gimnazijos moksleiviams.

Nuoširdžiai sveikiname ir didžiuojamės Mantu Turausku (III c), Austėja Jurevičiūte (III c), Joriu Pranka (III a), Kamile Skurdenyte (III e) bei Mykolu Prunskumi (III f)!

POPIETĖ
Šiandien gimnazistams buvo suorganizuota virtuali šventinė popietė „Kasdienybė. Pavasaris. Šventė. Tėvynė“.

Direktoriaus sveikinimą, poezijos skaitymus, muziką ir kitus virtualius pasirodymus rasite čia. Smagaus žiūrėjimo.

,

SUSIPAŽINKIME

SVEIKINAME

PIRMOKŲ SVEIKINIMAS (čia)

2021 03 04
UKC NAUJIENOS

Susitikimas su LSMU atstovais.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »