Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija

2021 10 17

AKIMIRKOS IŠ MOKYKLOS GIMTADIENIO

Penktadienį gimnazijoje svečiavosi dar keturi buvę mūsų gimnazistai.
 Gabija Kudmantavičiūtė ir Justas Pečeliūnas pirmokams vedė užsiėmimą „Neįmanoma susikoncentruoti“, Vesta Petrauskaitė - „Kur aš esu!?“, Martyna Giedraitė - „Kitoks žvilgsnis“. Visi užsiėmimai mūsų pirmokams labai patiko.
 Nuoširdžiausias ačiū, mieli mūsų buvusieji!

2021 10 13
.

Šiandien gimnazijoje sulaukėme dar vieno svečio - buvusio mūsų gimnazisto Irmanto Pilio. Irmantas - Klaipėdos universiteto vaidybos specialybės studentas.
I b klasės mokiniams ir pageidavusių vyresniųjų (II-IV klasių) mokinių grupei Irmantas pravedė du užsiėmimus „Vaidybos trenažai“.
Užsiėmimų tikslas - padėti mokiniams atskleisti savo kūrybiškumą ir mokyti juos imtis kūrybinės iniciatyvos.
Ačiū, Irmantai, už mums skirtą laiką!

2021 10 13
NETRADICINĖ PAMOKA

NETRADICINĖ ETIKOS IR SOCIALINIO EMOCINIO UGDYMO PAMOKA

Spalio 13 dieną III klasių mokiniai lydimi etikos mokytojos V. Abramavičienės ir soc. pedagogės L. Urbonienės vyko į kino centrą „Garsas“, kur vyko kultūros paso programos finansuojama edukacinė kino pamoka. Edukacinių programų koordinatorė J. Brinkaitė-Karalienė pristatė mokiniams suomių režisieriaus Esa Illi filmą „Kitos merginos“, skirtą jaunai, nuotykių ištroškusiai ir labai maištingai jaunuolių auditorijai. Filmo centre – keturios pašėlusios paauglės Helsinkyje, kurios kuria video dienoraštį, kuriame kurortinis romanas, stiprus susirūpinimas dėl figūros linkių, atšalęs ryšys su artimaisiais, meilė be atsako ir galiausiai nėštumas. Skirtingus merginų gyvenimus lydi panašūs klausimai: kas aš iš tikrųjų esu? Kaip priimti save tokią kokia esu? Įkvepianti ir pamokanti kiekvienos merginos istorija nepaliko abejingų.

Po kino seanso etikos pamokoje vyks filmo aptarimas.

2021 10 12
KVIETIMAS

2021 10 12

Šventiniai renginiai tęsiasi!
Gimnazijos gimtadienio proga bei tęsiant vaikų ir jaunimo meno projekto „Su-menėk tūsas“ veiklas, šiandien gimnazijoje svečiavosi dramaturgas, aktorius, režisierius, 2020 Metų panevėžietis Aleksandr Špilevoj.
Svečias gimnazistams vedė kūrybiškumo ugdymo, savęs pažinimo ir raiškos užsiėmimus „Teatriniai piknikai”. Tikimės, kad mokiniams tai buvo puiki galimybė įsitraukti į aktyvią kūrybinę veiklą, mokytis atviriau reikšti jausmus, įgauti daugiau pasitikėjimo savimi, pastebėti ir identifikuoti meninės kūrybos bei teatrinės veiklos reiškinius kasdienėje ir sociokultūrinėje aplinkoje.

2021 10 11
.

Šiandien šventinė 54-ojo gimnazijos gimtadienio savaitė prasidėjo kūrybiškumo dirbtuvių „Menų dūzgės“ užsiėmimų ciklu, kurį mūsų pirmokams veda mūsų gimnazijos alumnai.
Pirmoji pas mus svečiavosi Gabija Jurkėnaitė – „Jaunimo pikniko“ Panevėžyje organizatorė, VU filosofijos fakulteto magistrė, aktyvi Jaunimo reikalų tarybos narė.
I c klasės mokiniams Gabija pravedė užsiėmimą „Mano galimybės už mokslo ribų“. Gimnazijos pirmokai išgirdo patarimus, kaip motyvuoti save ir siekti savo tikslų. Tikimės, kad Gabijos patirtis padės jiems kūrybiškiau žvelgti į savo ateitį ir jos galimybes.
Ypatingas ačiū Gabijai už nuoširdumą, pagalbą ir dėmesį.
Mes visuomet džiaugiamės sugrįžtančiais.

2021 10 11
SPALIS

Spalis – sveikatos stiprinimo mėnuo Panevėžyje

(daugiau informacijos)

Vaiko gerovės komisija kviečia gimnazijos bendruomenės narius sudalyvauti Visuomenės sveikatos biuro organizuojamame projekte „Spalis – sveikatos stiprinimo mėnuo Panevėžyje“.

Jūsų laukia įvairios nemokamos sveikatos stiprinimo veiklos.

« 1 2 3 4 5 »