Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija

2022 01 02
.

Tarptautinei Tolerancijos dienai paminėti Klaipėdos „Aukuro“ gimnazija organizavo šalies eilėraščių konkursą „Tolerantiška visuomenė“ anglų kalba I–IV klasių gimnazistams. Konkurso tikslas buvo skatinti mokinių pakantumą bei kūrybiškai perteikti savo požiūrį anglų kalba į toleranciją visuomenėje. Tarp 60 savos kūrybos eilėraščių iš visos Lietuvos buvo ir Juozo Miltinio gimnazistės, IIIf klasės mokinės Gintarės Petruokaitės darbas.

To be human

Isn‘t it difficult to be human?

To be kind when you‘re hurt?

To tolerate when you‘re castaway?

To love when your heart has been broken, oh so many times...

Isn‘t the world beautiful?

Full of freedom and laughter?

Full of light and joy?

Can you see, my dear, what a beautiful part of this world you are?

Oh, how many times has the society broken us down, into a puddle

Of quiet tears and uttered words of despair.

And, my sweet, how beautiful your tears were

Hitting the ground, like bullets of resilience.

How wearying it is to be human!

To accept our flaws and treasure our differences.

But worry not, it‘s alright.

In the end, we‘re only human.

.

Gruodžio 22 d. mūsų gimnazijoje svečiavosi ir su III-IV klasių gimnazistais susitiko aktorė, režisierė Virginija Kochanskytė.
Mokiniams buvo pristatytos dvi literatūrinės programos: „Kelyje į Eldorado. Henrikas Radauskas.“ bei „Pašauktasis. Dedikacija Vincui Kudirkai.“.
Gera, kai prieš šventes sulaukiame tokių svečių.

.

Tęsiant gimnazijos tradicijas ir įgyvendinant vaikų ir jaunimo meno projektą „Su-menėk tūsas“, vakar gimnazijoje suorganizuotas baigiamasis vaikų ir jaunimo meno projekto „Su-menėk tūsas“ renginys - II klasių mokinių integruoto menų projekto „Menopolis arba Stiklo kalnas“ pristatymas.
Dėkojame visiems dalyvavusiems antrokams, dėkojame šio renginio organizatoriams!

.

Artėjant pačioms jaukiausioms metų šventėms, JMG Mokinių taryba pasveikino Panevėžio miesto teatrų, Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos, Juozo Miltinio palikimo studijų centro kolektyvus ir padėkojo už bendrystę.
Te ir ateinantys metai būna dosnūs Kūrybiškumu ir Naujais susitikimais.

.

Ugdymo karjerai centro projektas „Patirtys“ (V dalis)
Trumpas susitikimas su ikimokyklinio ugdymo pedagoge Dovile Leknickiene:

2021-12-15

Hibridinis susitikimas dėl studijų užsienyje
Šiandien visi pageidavę III-IV klasių mokiniai dalyvavo hibridiniame susitikime su organizacijos Kastu.lt atstove, kuri supažindino mokinius su studijų galimybėmis užsienyje, stojimo sąlygomis ir terminais bei atsakė į mokiniams rūpimus klausimus.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »