Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija

2021 03 29
,

Didžiuojamės mūsų gimnazijos jaunaisiais kūrėjais, kurie tęsia projektą „Jaunųjų kūrėjų galimybių tribūna NEVĖŽIS“, gyvuojantį jau devintuosius metus.
Šiandien susipažinti galite su Vikos Zemeliauskaitės, Rusnės Tauraitės, Kamilės Mockutės, Rositos Šakarnytės, Gintarės Petruokaitės, Karolio Aleknos, Simono Urbonavičiaus, Ugnės Petraitytės kūryba.
Nemanykite, kad čia sutilpo visi mūsų gimnazijos jaunųjų kūrėjų darbai. Kito mėnesio paskutinįjį trečiadienį NEVĖŽIO tribūnoje bus ir dar.
Nuoširdų ačiū tariame mūsų kūrybininkus globojantiems lietuvių kalbos ir literatūros mokytojams, o ypatingą ačiū - šio projekto globėjai - lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai Virginijai Milaševičienei.

2021 03 27
,

Su Tarptautine teatro diena!

Pasmalsaukime, kokios mintys Teatro dienos išvakarėse kilo mūsų gimnazistams!

2021 03 27
TEATRO DIENA

Šiandien Juozo Miltinio gimnazistai nusilenkė Maestro Juozui Miltiniui, dalyvaudami kasmetinėje tradicinėje akcijoje „Nuvalyk Miltiniui batus“.
Kas tai per akcija? Yra tikima, kad jei žmogus, valydamas batus, pamatys bent akies kampučiu atsimerkusį Juozą Miltinį, reiškia jis taip pat turi genijaus gyslelę ir gali kurti kaip ir pats Maestro... Šiais metais Juozas Miltinis trumpam atsimerkė... Bet tik tam, kad žvilgtelėtų į teatrą...
Vadinasi, gimnazistai turi ir toliau kantriai dirbti, kurti ir tobulėti bei šią tradiciją tęsti kitais metais. Gal Maestro tuomet atsimerks?
Šios akcijos metu ir Tarptautinės teatro dienos išvakarėse buvo atnaujinta bendradarbiavimo sutartis tarp Juozo Miltinio dramos teatro ir Juozo Miltinio gimnazijos. Jas pasirašė šių įstaigų vadovai Antanas Venckus ir Vytautas Raišys.

Prie šios akcijos prisijungė ir gimnazijos pirmokai:
JMG gimnazistai Tarptautinės teatro dienos išvakarėse aplankė ir visus miesto teatrus. Dar kartą su Jūsų profesine švente! Už pagalbą dėkojame lietuvių kalbos ir teatro mokytojai Ramutei Matusevičiūtei, teatro mokytojui Juliui Tamošiūnui bei technologijų mokytojai Romarikai Deksnytei. 
2021 03 26
TEATRO DIENAI ARTĖJANT

„Mūsų gyvenimas – teatro uždanga, už kurios tūno didžiausios paslaptys“. (Raineris Marija Rilkė)


Tarptautinės teatro dienos išvakarės sveikiname visus aktorius, teatralus, kūrėjus ir visus mažiau matomus, bet ne mažiau svarbius visos teatro bendruomenės narius – grimuotojus, kostiumų dailininkus, scenos darbuotojus, garsistus, apšvietėjus, besišypsančias rūbininkes...

 

Linkime pasitikėjimo gyvenimo magija, neblėstančio kūrybiškumo, unikalių idėjų, įkvepiančių iššūkių ir laimės būnant.

Gimnazijos teatrinės istorijos video

Už sukurtą gimnazijos teatrinės istorijos video dėkojame teatro mokytojai Sofijai Šiaučiūnaitei-Svirkienei. Už video archyvus - teatro mokytui Algiui Želviui.
2021 03 26
UKC NAUJIENOS

UKC naujienose rasite:
Vakar dienos susitikimas su Mykolo Romerio universiteto atstovu.
Informaciją apie artėjančius renginius:
1. Nuotolinė studijų paroda LSMU (kovo 29 - balandžio 1 d.).
2. Nauja studijų programa ISM - skaitmeninis verslas ir inovacijos.
3. KTU renginys „Klausinėk - nesidrovėk“.
Plačiau čia: 
https://miltiniogimnazijaukc.lt/naujienos.html

2021 03 21
.

2021 03 21
UKC NAUJIENOS
 
Kasmetinė karjeros diena „Mokomės iš kitų patirties“.
Ačiū virtualiems svečiams p. Renatai ir Guodai bei JMG alumnams Dovilei, Agnei, Gintarei, Brigitai, Donatui ir Giedriui, visai UKC komandai bei I-II klasių vadovams.
Išsamiau apie renginį rasite mūsų UKC puslapio naujienose:
Išsamiau apie renginį rasite mūsų UKC puslapio naujienose: https://miltiniogimnazijaukc.lt/
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »