Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija

2020 11 19
KONFERENCIJA

KONFERENCIJA "PAŽINKIME ARTIMĄ APLINKĄ"

Lapkričio 18 dieną Panevėžio Raimundo Sargūno gimnazijoje nuotoliniu būdu vyko aplinkosaugos švietimo projekto ir Panevėžio miesto savivaldybės projekto "Lyderių laikas 3" konferencija "Pažinkime artimą aplinką". Savo tiriamuosius darbus pristatė ir mūsų gimnazijos dvyliktokės Evita Sėrikovaitė „15–19 m. mokinių grupių plaučių tūrio pokyčio tyrimas per 2019–2020 m.m.“ ir Jovita Marcinkevičiūtė ,,Cukraus kiekio Panevėžio rajono uogų augintojų auginamose skirtingų veislių braškėse nustatymas bei palyginimas su importuojamomis“. 

2020 11 16
.

Lapkričio 16 d. minima Tarptautinė tolerancijos diena. Šia diena siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į skirtingų nuomonių, skirtingų tautybių žmonių, sergančiųjų ir turinčių problemų (alkoholio, narkomanijos) toleranciją. Įvairiose šalyse organizuojami renginiai, skirti ugdyti toleranciją, pakantumą, gebėjimą suprasti kitus, kantrybę.

2020 11 11
.

2020 11 04
KONKURSAS

PLAKATO KONKURSAS „NERŪKYK – SVEIKATĄ TAUPYK!“

(konkurso nuostatai čia)

2020 11 04
.
Nuotoliniai renginiai lapkričio mėnesį. Registruokis ir dalyvauk:
  • Karjeros konferencija moksleiviams - lapkričio 11 ir 18 d.
  • MRU atvirų durų dienos lapkričio mėnesį.
  • Vebinaras „Studijų pasaulyje tendencijos. Ką svarbu žinoti 2021 m.“ - lapkričio 10 d.
  • Lapkričio mėnesio vebinarai su kalba.lt.
  • VU renginių ciklas „Studentas vienai dienai“ - lapkričio 9 - 20 d.
  • Atvirų durų diena LSMU - lapkričio 24 d.
  • Savanoriauk! Kviečia jaunimo savanoriška tarnyba! Registracija iki gruodžio 7 d.

 

 

 

2020 11 02
UKC NAUJIENOS

Kaip pasirinkti egzaminus, jei kol kas nežinote savo profesinių planų

Portalo „Kur stoti?“ interviu su mūsų pavaduotoja, UKC vadove Giedre.

2020 11 02
.

GIMNAZIJOJE LANKĖSI VAIKO TEISIŲ APSAUGOS SKYRIAUS SPECIALISTĖS

Spalio 22 d. gimnazijos aktų salėje vyko Ic, Ie ir If klasių mokinių susitikimas su Panevėžio apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistėmis Jolita Trepekiene ir Laima Petravičiene. Specialistės mokiniams pristatė Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos tikslus, veiklą, priminė mokiniams jų teises ir iš teisių kylančias pareigas: teisę gauti išsilavinimą ir pareigą mokytis, teisę turėti savo nuomonę bei ją reikšti ir pareigą laikytis visuomenės priimtų elgesio taisyklių. J.Trepekienė ir L. Petravičienė paaiškino kokiais atvejais vaikai gali kreiptis pagalbos į tarnybos specialistus. Viešnios paneigė viešoje erdvėje vis dar vyraujantį požiūrį esą vaiko teisių apsaugos specialistai atima atžalas iš tėvų, akcentuodamos, kad vaikai iš tėvų paimami tik išskirtiniais atvejais, nes tarnybos tikslas – ne atimti vaikus, o juos apsaugoti nuo sudėtingų situacijų, visų rūšių smurto prieš juos. Jeigu šeima turi sunkumų, vaiko teisių specialistai pirmiausia išsiaiškina situaciją ir siūlo pagalbą šeimai, šią įgyvendina savivaldybėje dirbantys atvejo vadybininkai.

 

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »