Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija

2021 06 14

2021 06 14
,
Šiandien Lietuvoje minima Gedulo ir vilties diena.
1941 m. birželio 14 d. Sovietų Sąjunga pradėjo masinius gyventojų trėmimus į Sibirą.
Skaudūs istoriniai prisiminimai mus lydi jau 80-imt metų...
II f klasės mokiniai, padedami istorijos mokytojos Rasos Ambraškienės ir teatro mokytojos Sofijos Šiaučiūnaitės-Svirkienės, sukūrė video knygą.
Istorijos mokytojos Sigita Lapinskienė, Daiva Naričikūtė, Agnė Miliukaitė - Ia. foje parengė stendą „Gyvybės medis“.
Prisiminkime tautos išgyventą istoriją.
2021 06 03
SVEIKINAME

Smagu dalyvauti, smagu laimėti, o dar smagiau - sulaukti prizų!
Šiandien respublikinio jaunimo patriotinės dainos ir meninio skaitymo festivalio - konkurso „...Ar mylit ją jūs?“ organizatoriai - Radviliškio miesto kultūros centro darbuotojai - aplankė mūsų laimėtojų komandą ir atvežė dovanų - nominaciją įrodančius raštą ir skulptūrėlę bei įteikė piniginį prizą!
Nuoširdžiai džiaugiamės kartu su laimėtojais!!!

2021 06 02
UKC NAUJIENOS

Mieli abiturientai, prasideda priėmimas į Lietuvos profesines ir aukštąsias mokyklas.

2021 06 01
,

Vertimų konkursas „Tavo žvilgsnis 2021“

Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas organizuoja vertimų ir kūrinių iliustracijų konkursą „Tavo žvilgsnis“. Versdami tekstą mokiniai mokosi praktiškai pritaikyti sukauptas žinias, mokosi mąstyti, dirbti savarankiškai. Vertimų (iš rusų kalbos) konkurse dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokinės.

Sveikiname Mingailę Mužaitę IId kl. – apdovanota diplomu; Martyną Aviltytę IId kl., Kariną Starukaitę II c kl., Juliją Dindaitę IIf kl. – apdovanotos padėkos raštais.

Rusų k. mokytoja Dalia G.

2021 06 01
ŠIANDIEN

Šiandien, birželio 1-ąją, minima Tarptautinė vaikų gynimo diena. Tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises. Tad kartu formuokime humanišką visuomenę ir džiaukimės šia stebuklinga diena!

2021 05 30
SUSITIKIMAI

SUSITIKIMAI SU VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURO PSICHOLOGE

Gegužės 20 ir 27 dienomis gimnazijoje vyko IIf ir IIIe klasių virtualūs susitikimai su Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro psichologe Monika Gritėnaite apie priklausomybių psichologinius aspektus.

Interaktyvių susitikimų metu mokiniai, naudodamiesi išmaniaisiais telefonais, turėjo progą pasitikrinti žinias ir nuostatas atsakinėdami į lektorės pateiktus klausimus apie priklausomybes prisijungus prie KAHOOT platformos.

Psichologė susitikimų metu praplėtė mokinių suvokimą apie priklausomybes sukeliančias medžiagas ar veiksmus, primindama, kad sveikatą neigiamai veikia ne tik alkoholis, rūkymas, bet ir priklausomybė nuo maisto, ypač saldumynų, kompiuterinių žaidimų, interneto, paneigė visuomenėje įsisenėjusius mitus apie psichiką veikiančių medžiagų vartojimo teikiamą naudą, atkreipė dėmesį į tai,  kad priklausomybės ligos neišgydomos, jos lieka visam gyvenimui, tuo nustebindama daugelį mokinių.

Jaunuoliai kartu su lektore ieškojo atsakymų, kada pomėgiai virsta priklausomybėmis. Paskaita buvo ne tik įdomi, bet ir naudinga, žinant koronaviruso pandemijos neigiamą įtaką mokinių psichikos sveikatai ir emocinei būklei.

Socialinė pedagogė Lina Urbonienė

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »