PROTŲ MŪŠIS

2020 09 21

Rugsėjo 17 d. gimnazijoje vyko I klasių mokinių protų mūšis „Gyvenk sveikai, jauskis ramiai“.

6 protų mūšio dalyvių komandos per platformą „Kahoot“ atsakinėjo į renginio organizatorių klausimus apie alkoholį, tabaką ir kitas psichiką veikiančias medžiagas, jų žalą.

Mūšio nugalėtojais tapo If klasės mokiniai. Antrą vietą užėmė Ie klasės komanda, trečioji atiteko Id klasės atstovams.

Prizines vietas užėmę komandos apdovanotos Panevėžio miesto savivaldybės administracijos lėšomis finansuojamo neigiamų socialinių veiksnių prevencijos projekto „Mėgaukis gyvenimu sveikai 2020“ lėšomis įsteigtais prizais ir diplomais, dalyvių komandoms įteikti padėkos raštai bei paguodos prizai, todėl pralaimėjusiųjų nebuvo.

Dėkojame už dalyvavimą ir sveikiname nugalėtojus!