MOKOMĖS NETRADICINĖSE ERDVĖSE

Gruodžio 8 d. grupė III klasių mokinių, lydimi soc. pedagogės L. Urbonienės ir etikos mokytojos V. Abramavičienės lankėsi Panevėžio G. Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos Atviroje jaunimo erdvėje, kurioje vyko biblioterapijos dirbtuvės „Nerimo drakonas“. Netradicinės pamokos metu mokiniams apie biblioterapijos metodiką, jos įtaką žmogaus psichikai, per ją ir fizinei žmogaus būklei, kūrybiškumo skatinimui pasakojo jaunimo veiklų organizatorės Malvina Zimblienė ir Neringa Skadaitė-Antanaitienė. Mokiniai išlaisvinę kūrybiškumą patys praktiškai išbandė biblioterapijos metodiką: kūrė pabaigą edukatorių pristatytai pasakai apie žmogaus kovą su drakonu, pagal V. Mačernio eiles „Aš laimingas esu“ rimavo savo trioletus. Edukacijos metu mokiniai dalinosi mintimis apie savo nerimus – tikrus ar menamus, diskutavo apie stereotipų įtaką požiūriui į save, santykį su aplinka.

Viešnagės metu N. Skadaitė-Antanaitienė aprodė mokiniams Atviros jaunimo erdvės patalpas, papasakojo apie organizuojamus renginius, programas, veikiančius klubus ir labai nuoširdžiai pakvietė mokinius aktyviai dalyvauti įvairiose veiklose.

Nuoširdžiai tikimės, kad šis vizitas nebus paskutinis ir mūsų gimnazijos mokiniai tikrai čia sugrįš radę sau įdomios veiklos!

Autorius:
Lina Urbonienė