Dalyvavo įgyvendinant projektą

  • Paskelbė : Rita Štaupienė
  • Paskelbta: 2022-12-15
  • Kategorija: Pranešimai

Gruodžio 14 d., dalis III e klasės mokinių dalyvavo Panevėžio miesto savivaldybės tarptautinio projekto įgyvendinime apie klimato kaitą „Climate Crisis - Taking Youth's Courage in Both Hands for the Sustainable Future“.

Projekto tikslas - skatinti jaunimą aktyviai įsitraukti į aplinkosaugos sritį.

Renginio metu mokiniai klausėsi projekto partnerių iš Ispanijos, Bulgarijos, Portugalijos, Vengrijos, Italijos, Slovėnijos, Lenkijos ir Lietuvos, Panevėžio, pristatymų tema „Facing Climate Change and Challenging Youth's Initiatives and Contribution“ bei stebėjo atvirus debatus, kuriuose dalyvavo aplinkosaugos ekspertai, žurnalistai bei jaunimo atstovai.

Diskusijos metu vieningai buvo nutarta, jog nebegalime delsti ir kovoti su klimato kaita reikia pradėti nedelsiant, ir kad kiekvienas turime pradėti nuo savęs, visų pirma, užduodami sau klausimą: - O ko gi aš galėčiau atsisakyti, kad prisidėčiau prie klimato kaitos stabdymo? Taip, vienas žmogus, viena šalis, viena karta aplinkosaugos problemų neišspręs, bet jei visi kartu susitelksime ir bendradarbiausime, tuomet akivaizdūs pokyčiai garantuoti.

Dėkojame mokinius lydėjusiai anglų k. mokytojai Jurgitai Šešelgienei.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos