Europos diena su kinu

I f klasės mokiniai Europos dieną minėjo su kinu – š.m. gegužės 11 d. kino centre „Garsas“ vyko 2019 metais svarbiausiame Europos kino renginyje vaikams „Jaunojo žiūrovo kino diena“ išrinkto geriausio Nyderlandų režisieriaus J. Timmer‘o filmo vaikams „Kovotoja“ peržiūra.

Filme „Kovotoja“ mokiniai pamatė dvylikametės Bo, išgyvenančios tėvų skyrybas, priverstos kraustytis į kitą būstą kartu su mama ir vyresniuoju broliu, istoriją, kurioje vyko kova kikbokso ringe, kova tarp besiskiriančių Bo tėvų bei pagrindinės herojės viduje. Gebėjimas kontroliuoti emocijas, pajausti asmenines ribas, prisiimti atsakomybę už savo poelgius, susikaupusį pyktį paversti jėga siekti pergalės – filme nagrinėjamos aktualios temos; ugdančios bendrąsias mokinių kompetencijas.

Po kino seanso etikos pamokoje vyks filmo aptarimas.

Autorius:
Lina Urbonienė