Gimnazijos ateitininkai

.

2021/2022 m.m.

Edukacinė pamoka ateitininkams lietuvybės skleidėjų Marijos ir Jurgio Šlapelių name - muziejuje Vilniuje.

---

Šv. Kotrynos Aleksandrietės vardo diena - lapkričio 25 d. Ši diena ir mūsų kuopos vardadienis.

---

Lapkričio 20 d. Kristaus Karaliaus iškilmėse buvo apdovanota ir mūsų gimnazijos ateitininkų kuopa. Sveikinimai visiems kuopos nariams.

---

Lapkričio 12 d. turėjome nuostabią galimybę susitikti su mūsų kuopos dvasinėmis mokytojomis - vienuolėmis kotrynietėmis. Visiems puiki patirtis.

---

Dalis Šv. Kotrynos kuopos ateitininkų dalyvavo Kupiškyje vykstančiose rekolekciijose "Meilė stipresnė už mirtį". Tai susitikimo su Gajos, Justitia, Šv. TOMO MORO klubo korporacijų atstovais. Įspūdinga programa ir naktinis žygis po Kupiškį...

---

Kaip kiekvienais metais spalio 8 d. Lietuvos asociacijos " Gyvastis" iniciatyva rengiama akcija organų donorams pagerbti. Paskatinti gimnazijos visuomenės sveikatos specialistės Virginijos, uždegti žvakutę Laisvės aikštėje atėjo ir Juozo Miltinio gimnazijos mokiniai. Šiais metais gimnaziją atstovavo IIc klasė ir Šv. Kotrynos kuopos ateitininkai.

---

Pirma turininga ir skani ateitininkų išvyka...

---

Gražų saulėtą rugsėjo 26-osios sekmadienio rytą Panevėžio krašto ateitininkų aktyvas: kuopų globėjos su kuopų pirmininkais ir aktyvesniais ateitininkais bei Ateitininkų Federacijos atstovai iš Vilniaus rinkosi į susitikimą Panevėžio Sielovados centre. Panevėžio Juozo Miltinio gimnaziją šį kartą atstovavo pirmininkė Džiugilė , narės Kamelija ir Estela bei kuopos globėja Vilija. Dalinamės akimirkomis iš susitikimo...

---

2020/2021 m.m.

Rugsėjo 4 d. vyko tarptautinė mokslinė konferescija apie Dievo tarną kun. Alfonsą Lipniūną "Švietėjas, nešęs žmonėms viltį". Katedroje vykusiose Šv. Mišiose aktyviai dalyvavo Šv. Kotrynos kuopos ateitininkų atstovai ir jų draugai gimnazistai. Dėkojame visiems.

Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijos Šv. Kotrynos kuopos ateitininkai atstovavo gimnaziją Panevėžio miesto renginiuose, skirtuose Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui (meldėsi už Lietuvą Kristaus Karaliaus katedroje, dalyvavo vėliavos pakėlimo ceremonijoje bei Juozo Balčikonio gimnazijoje vykusiame ateitininkų dainų ir poezijos renginyje "Aš po Lietuvos dangumi", kuriame IIF klasės mokinė Darija Katuškevičiūtė atliko Ievos Norkutės dainą "Raudoni vakarai").

----

Vasario 7-9 d. startavo mažoji akademija Pumpėnuose. Sveikiname Laura, Karoliną ir Juliją atstovavusias Juozo Miltinio Šv. Kotrynos ateitininkų kuopą savaitgalio renginyje.

---

Sveikiname ateitininkų pagalbininkę sendraugę Genutę Dyrienę su Laisvės gynėjų diena ir džiaugiamės galėdami paliudyti savo meilę Lietuvai.

---

Šv. Kotrynos kuopos ateitininkai kruopščiai ruošiasi įsijungti į akciją "Ateitis vaikams".

---

 

Lapkričio 23 dieną Panevėžio krašto ateitininkų kuopos šventė Kristaus Karaliaus iškilmes. Mūsų kuopos atstovai buvo vieni iš aktyviausių...

 

---

Akimirkos iš Ateitininkû globėjų ir aktyvistų kursų Kaune ateitininkų rūmuose. Ruošėmės sekantiems metams, kuriuos Lietuvos seimas paskelbė Ateitininkijos metais.

---

"Maisto banko" akcija įsibėgėjo. Šv. Kotrynos kuopos ateitininkai ir gimnazijos savanoriai nuoširdžiai atlieka savo pareigas. Dirba net trijų kartų atstovai.

 

ARCHYVAS

   
2016 2017
2014 2015
 
2012 2013