Savivalda

 

 

GIMNAZIJOS TARYBA

 

Gimnazijos tarybos pirmininkė Daiva Naričiūtė

 

GIMNAZIJOS TARYBOS NARIAI

 


  Mokytojų tarybos atstovai:

 

  1. DAIVA MACKEVIČIENĖ

  2. RITA RAKAUSKIENĖ

  3. RITA ŠTAUPIENĖ

  4. VIDAS VRUBLIAUSKAS

 

  Tėvų komiteto atstovai:

 

  1. VAIDILUTĖ ASTRAVIENĖ

  2. JURGITA KAIRIENĖ

  3. REGINA PAULIUKIENĖ

  4. NERIJUS BUDRYS

  5. ASTA KVIETKAUSKIENĖ

 

  Mokinių atstovai:

 

  1. NERINGA ŠIBURKYTĖ (IIID)

  2. AUSTĖJA ČEIKINAITĖ (IIIC)

  3. SAULIUS POŽERSKAS (IIIB)

  4. IRMANTAS PILIS  (IIIB)

  5. SALOMĖJA VAISIŪNAITĖ (IIB)  

 

 

 

MOKINIŲ TARYBA

 

 


Saulius Požerskas IIIb (pirmininkas)

Gabija Jurkėnaitė IVb  

Mantas Kvietkauskas  IVa

Digna Vaičaitytė IVa

Kotryna Tendziagolskytė IVa

Kamilė Antanaitytė IVb

Ieva Mikalauskaitė IVf

Elvina Radzevičiūtė  IIIb

Irmantas Pilis  IIIb

Austėja Čaikinaitė IIIc

Jonas Kazilionis IIIe

Mokinių tarybos nuostatai   pdf-logo.jpg
 Gimnazijos mokinių savivaldos institucijų funkcijos  pdf-logo.jpg
 Mokinių tarybos veiklos planas 2017-2018m.m.  pdf-logo.jpg

 ---

 

2017-2018 m.m.

        

Klasė

Klasės vadovas

Seniūnas

Ia

  Kazlauskienė Rasa

   Neda Nedzelskytė 

Ib

  Ambraškienė Rasa

    Fausta Paškevičiūtė

Ic

  Vaičiūnė Eda

   Ernesta Paškevičiūtė 

Id

  Škutienė Laura

   Ema Mickevičiūtė 

Ie

  Naričiūtė Daiva

   Rytis Kraujalis 

If

  Taparavičienė Laima

  Agnė Bučinskaitė 

IIa

  Čerkienė Gitana

  Paulius Dambrauskas

IIb

  Glušokienė Danguolė

  Patricija Milinytė

IIc

  Rakauskienė Rita

  Marius Kriukovskis

IId

  Bareikienė Jovita

  Gintarė Gričiūnaitė

IIe

  Lapinskienė Sigita

  Miglė Palilionytė

IIf

  Ivaškienė Jūratė

  Danas Sokolin

IIIa

  Paškevičienė Rasa

  Karolina Ivanauskaitė

IIIb

  Štaupienė Rita

  Gabija Kudmantavičiūtė

IIIc

  Nagurkaitė Alė

  Gabrielė Valuntaitė

IIId

  Baltienė Jolanta

  Ema Vaičiulionytė

IIIe

  Jurgelėnienė Regina

  Vaida Tabokaitė

IIIf

  Chatkevičienė Eglė

  Simona Stiraitė

IVa

  Valaitienė Giedre

  Miglė Šimbelytė

IVb

  Rečiūnienė Diana

  Kamilė Antanaitytė

IVc

  Eugenija Bartkevičienė

  Emilija Sakalauskaitė

IVd

  Šešelgienė Jurgita

  Živilė Dobrovolskytė

IVe

  Jucienė Vaiva

  Grėta Budavičiūtė

IVf

  Vyšniauskienė Asta

  Karolina Odinbergaitė