Savivalda

 

 

GIMNAZIJOS TARYBA

 

Gimnazijos tarybos pirmininkė Daiva Naričiūtė

 

GIMNAZIJOS TARYBOS NARIAI

 


  Mokytojų tarybos atstovai:

 

  1. DAIVA MACKEVIČIENĖ

  2. LAIMA TAPARAVIČIENĖ

  3. ALGIS ŽELVYS

  4. VIDAS VRUBLIAUSKAS

 

  Tėvų komiteto atstovai:

 

  1. INGRIDA KAŠĖTIENĖ

  2. LINA KUNCYTĖ - KOZMIANIENĖ

  3. DAIVA RAMANAUSKIENĖ

  4. LIGITA RAČKAUSKIENĖ

  5. RENATA GUSTIENĖ

 

  Mokinių atstovai:

  1. Dovydas Stražinskas IIc

  2. Ugnė Narkevičiūtė IIIb

  3. Kamilė Bikelytė IIIe

  4. Dovilė Ulytė IIIb

  5. Kamilė Kareivaitė IIIe

 

 

 

MOKINIŲ TARYBA

 

Patricija Milinytė IVb

Paulina Lukoševičiūtė IVb

Ugnė Narkevičiūtė IIIb

Dovydas Stražinskas IIc (pirmininkas)

Kamilė Bikelytė IIIe

Gustė Kisielytė If

Dovilė Ulytė IIIb

Šarūnas Liepa Ia

Austėja Jurkėnaitė Ib

Kamilė Kareivaitė IIIe

Kamilė Mockutė IIb

Margarita Mackevičiūtė Ib

Martyna Nieveraitė IIIb

Karolis Laskovas Ia

 

Gimnazisto etikos kodeksas
Mokinių tarybos nuostatai   pdf-logo.jpg
 Gimnazijos mokinių savivaldos institucijų funkcijos  pdf-logo.jpg
 Mokinių tarybos veiklos planas 2019-2020m.m.  pdf-logo.jpg

 ---

 

2019-2020 m.m.

        

Klasė

Klasės vadovas

Seniūnas

Ia

 Štaupienė Rita

   Aurėja Venslavičiūtė
Ib

 Vizbarienė Dalia

   Lukas Folkmanas 
Ic

 Vainauskienė Jolanta

   Titas Kupčinskas 
Id

 Babaitienė Ina

   Emilija Jankauskaitė 
Ie

 Chatkevičienė Eglė

    Kornelija Petkutė 
If

 Paškevičienė Rasa

   Gustė Kisielytė 
IIa

 Kontautas Saulius

   Gustas Markevičius 
IIb

 Miliukaitė Agnė

    Kamilė Mockutė 
IIc

 Valaitienė Giedre

    Rosita Šakarnytė 
 IId 

 Tvarijonienė Daiva

    Arnas Šukys
IIe

 Šešelgienė Jurgita

    Augustė Ostrauskaitė 
IIf

 Kiaunienė Vilija

    Mykolas Prunskus 

IIIa

  Kazlauskienė Rasa

   Neda Nedzelskytė 

IIIb

  Ambraškienė Rasa

    Miglė Bukauskaitė

IIIc

  Vaičiūnė Eda

   Deimantė Katuškevičiūtė

IIId

  Škutienė Laura

   Miglė Grigaliūnaitė 

IIIe

  Naričiūtė Daiva

   Gabrielė Nevulytė 

IIIf

  Taparavičienė Laima

  Agnė Bučinskaitė 

IVa

  Čerkienė Gitana

  Dagnė Skaudaitė

IVb

  Čiplienė Laima

  Dovydas Kartanas

IVc

  Gervickas Renaldas

  Simona Kirkilaitė

IVd

  Bareikienė Jovita

  Danielė Šimonytė

IVe

  Lapinskienė Sigita

  Jonas Bačiulis

IVf

  Ivaškienė Jūratė

  Redas Daunoravičius