Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija

2019 11 04
.

Kviečiame susipažinti plačiau apie „Ugdymo karjerai centro“

komandos inicijuotą projektą „Išmėgink svajonę“ (plačiau)

2019 11 04
KONKURSAS

PLAKATO KONKURSO „NERŪKYK – SVEIKATĄ TAUPYK!“ (konkurso nuostatai)

2019 10 23
.

Spalio 22 d. mūsų gimnazijoje III klasių mokiniams skaitė paskaitą apie organų donorystę ir transplantaciją Nacionalinio transplantacijos biuro direktoriaus pavaduotoja Audronė Būziuvienė.

2019 10 21

EDUKACINĖ PROGRAMA ,,PAŽINTIS SU ŠIAURĖS LENKIJOS

ISTORIJA IR KULTŪRA“ (plačiau)

Plačiau
2019 10 21
SVEIKINAME

Spalio 17 dieną vyko rinkimai į mokinių tarybą, kuriuose dalyvavo klasių atstovai ir 15 kandidatų bei pati mokinių taryba. Po ilgo balsų skaičiavimo norime pasidžiaugti ir pasveikinti, net 9 naujus mokinių tarybos narius! Labai už juos džiaugiamės ir linkime organizuotumo bei gero laiko!❤️

Gustė Kisielytė  If

Dovilė Ulytė IIIb

Šarūnas Liepa Ia

Austėja Jurkėnaitė Ib

Kamilė Kareivaitė IIIe

Kamilė Mockutė IIb

Margarita Mackevičiūtė Ib

Martyna Navieraitė IIIb

Karolis Laskovas Ia

2019 10 16

NETRADICINĖ PAMOKA BIBLIOTEKOJE

Gimnazijos bibliotekoje vyko netradicinė lietuvių kalbos pamoka I klasių  aukštesniųjų gebėjimų grupės mokiniams „Apie knygas kitaip“. Buvo kalbama apie knygos „gimimą“, jos svarbą gyvenime, žiūrimas filmas ta tema, viktorinoje apie knygas pasitikrintos jau turimos žinios ir sužinota naujų.

2019 10 16

« 1 2 3 4 5 6 7 »