Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija

2018 10 18

"EMPATIJOS MOKYKLA"

"Empatijos mokykla" - tarptautinis švietimo - kultūrinių mainų projektas, kuriame, bendradarbiaudama su Ukrainos Kramatorsko 9-ąja vidurine mokykla, rugsėjo - spalio mėn. dalyvavo Juozo Miltinio gimnazija. (plačiau)

2018 10 16
MANO MOKYKLA

Rytą su didžiuliu jauduliu pravėriau mokyklos duris. Jaudinausi ir pamokoje. Nuramino tik smalsūs mokinių žvilgsniai ir absoliuti tyla klasėje. Pasakojau mokiniams apie spalio 16-ąją, kada 1967 m. mokykla atvėrė duris. Prasidėjo linksmas mokyklinis gyvenimas. Ta diena - Panevėžio 7-osios vidurinės mokyklos gimimo diena. Mokykla kaip žmogus, augo, praėjo jaunatviškos brandos kelią, sulaukė auksinio jubiliejaus. O šiandien jau solidus 51-asis.
Daug ką galiu šiandien prisiminti. Ir savo mokyklinius metus, ir tą jaudinantį rugsėjį, kai į mokyklą grįžau mokyti kitų, ir savo buvusius auklėtinius, jų tėvelius, kolegas, buvusius mokinius. Džiugu, kad visus žmones, kuriuos teko sutikti čia, šioje mokykloje, bendrauti su jais, vienija labai draugiškas, nuoširdus bendrystės jausmas - ČIA BUVO MANO MOKYKLA, ČIA BUVO MANO SŪNAUS AR DUKTERS MOKYKLA...

(Virginija Milaševičienė)

2018 10 16

51-OJO GIMTADIENIO RYTMETIS (plačiau)

Nuotraukos GALERIJOJE

2018 10 14
SPALIO 19

SPALIO 19 DIENĄ 16 VAL. KVIEČIAME

2018 10 11
NAUJI MT NARIAI

2018 10 09

Spalio 8 dieną gimnazijoje atidaryta pirmokės Austėjos Glušokaitės paroda „Akvarelės pasakojimai“.

« 1 2 3 »