Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija

2018 11 08

MININT PIRMĄJĮ PASAULINĮ KARĄ (plačiau)

2018 11 05
UKC NAUJIENOS

NEMOKAMOS PASKAITOS MOKSLEIVIAMS (plačiau)

ATVIRŲ DURŲ DIENA ASU (plačiau)

ATVIRŲ DURŲ DIENA LSMU (plačiau)

NEMOKAMOS GRUPINĖS ONLINE KONSULTACIJOS SU PASAULIO

STUDENTAIS LAPKRIČIO 5 – 7 DIENOMIS (plačiau)

2018 10 28

MŪSŲ GIMNAZIJOS HELOVYNAS (plačiau)

2018 10 28
UKC skelbimas

NAUJOVĖ PRIIMANT Į PROFESINES MOKYKLAS (plačiau)

SUSITIKIMAS SU ORGANIZACIJOS KALBA.LT ATSTOVU (plačiau)

2018 10 18

"EMPATIJOS MOKYKLA"

"Empatijos mokykla" - tarptautinis švietimo - kultūrinių mainų projektas, kuriame, bendradarbiaudama su Ukrainos Kramatorsko 9-ąja vidurine mokykla, rugsėjo - spalio mėn. dalyvavo Juozo Miltinio gimnazija. (plačiau)

2018 10 16
MANO MOKYKLA

Rytą su didžiuliu jauduliu pravėriau mokyklos duris. Jaudinausi ir pamokoje. Nuramino tik smalsūs mokinių žvilgsniai ir absoliuti tyla klasėje. Pasakojau mokiniams apie spalio 16-ąją, kada 1967 m. mokykla atvėrė duris. Prasidėjo linksmas mokyklinis gyvenimas. Ta diena - Panevėžio 7-osios vidurinės mokyklos gimimo diena. Mokykla kaip žmogus, augo, praėjo jaunatviškos brandos kelią, sulaukė auksinio jubiliejaus. O šiandien jau solidus 51-asis.
Daug ką galiu šiandien prisiminti. Ir savo mokyklinius metus, ir tą jaudinantį rugsėjį, kai į mokyklą grįžau mokyti kitų, ir savo buvusius auklėtinius, jų tėvelius, kolegas, buvusius mokinius. Džiugu, kad visus žmones, kuriuos teko sutikti čia, šioje mokykloje, bendrauti su jais, vienija labai draugiškas, nuoširdus bendrystės jausmas - ČIA BUVO MANO MOKYKLA, ČIA BUVO MANO SŪNAUS AR DUKTERS MOKYKLA...

(Virginija Milaševičienė)

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 »