Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija

2018 01 28
ABITURIENTŲ – STUDENTŲ DISKUSIJA „BRANDOS EGZAMINAI IR STOJIMO PROCEDŪROS: MOKAUSI IŠ KITŲ PATIRTIES“

ABITURIENTŲ – STUDENTŲ DISKUSIJA „BRANDOS EGZAMINAI IR STOJIMO PROCEDŪROS: MOKAUSI IŠ KITŲ PATIRTIES“ (plačiau)

2018 01 28
LANKĖSI ERASMUS+ PROJEKTO "IMKIMĖS VEIKSMŲ ŠIANDIEN, KAD SUSTABDYTUME PATYČIAS! SUKURKIME TILTUS TARP BENDRAAMŽIŲ" DALYVIAI

LANKĖSI ERASMUS+ PROJEKTO "IMKIMĖS VEIKSMŲ ŠIANDIEN, KAD SUSTABDYTUME PATYČIAS! SUKURKIME TILTUS TARP BENDRAAMŽIŲ" DALYVIAI

Sausio 24 d. mūsų gimnazijoje lankėsi Erasmus+ projekto "Imkimės veiksmų šiandien, kad sustabdytume patyčias! Sukurkime tiltus tarp bendraamžių" 30 dalyvių (mokinių ir mokytojų) komanda iš Ispanijos, Turkijos, Italijos, Čekijos ir Portugalijos. Svečius iš užsienio sveikino gimnazijos direktorius Vytautas Raišys, anglų kalbos mokytojos pristatė mokyklą, papasakojo apie mūsų gimnazistų užimtumą, aktyvias, kūrybiškas veiklas. Teatro mokytojas Julius Tamošiūnas kartu su III kl. teatro grupės mokiniais pravedė svečiams praktinį teatro užsiėmimą, sukėlusį daug teigiamų emocijų, įtraukusį visus į aktyvų bendradarbiavimą. Dėkojame Panevėžio švietimo centrui už suteiktą galimybę pasidžiaugti netradicine veikla, „parodyti save, pasižiūrėti į kitus“. 

2018 01 23
MENINIO SKAITYMO KONKURSAS ,,MAŽYTĖ MANO LIETUVA“

MENINIO SKAITYMO KONKURSAS ,,MAŽYTĖ MANO LIETUVA“

,,Gimtųjų žodžių apkabintas aš gyvas kalboje“, - šiais žodžiais vedantieji Gabija Kudmantavičiūtė ir Martynas Ungurys pradėjo meninio skaitymo konkursą ,,Mažytė mano Lietuva“, skirtą Lietuvos valstybės 100-mečiui.

Eilėraščius deklamavo ir prozos tekstus skaitė šie mokiniai: Goda Kurkauskaitė, Faustina Raštutytė,  Miglė Bukauskaitė Karolis Alekna, Jonė Bieliūnaitė, Jovita Marcinkevičiūtė, Simonas Urbonavičius, Ginta Pajedaitė,  Laurynas Kvietkauskas, Lukas Varanauskas, Viktorija Milisevičiūtė, Gintarė Matuzaitė, Mindaugas Šaumanas, Klaudija Charlapavičiūtė.

Gimnazijos lietuvių kalbos ir teatro mokytojai nuoširdžiai dėkoja visiems skaitovams, dalyvavusiems konkurse.

Geriausiai žodžio meniškumą atskleidė ir daugiausia pagiriamųjų žodžių nusipelnė   Simonas Urbonavičius ir Miglė Bukauskaitė. Jie atstovaus mūsų gimnazijai miesto meninio skaitymo konkurse. Į miesto turą pakviestos Austėja Čaikinaitė ir Ugnė Trybaitė, parengusios literatūrinę kompoziciją.

2018 01 21

TARPMOKYKLINIS KONKURSAS "ŠIMTMEČIO PROTŲ KOVOS" (plačiau)


Plačiau
2018 01 19
SĖKMINGAS INICIATYVOS „ĮVEIKSMINK SAVO ATEITĮ“ STARTAS

 

 

 

 

SĖKMINGAS INICIATYVOS „ĮVEIKSMINK SAVO ATEITĮ“ STARTAS (plačiau)

 

2018 01 14
MOKSLEIVIŲ DIENA VDU

 

 

MOKSLEIVIŲ DIENA VDU (plačiau)

2018 01 14
MININT SAUSIO 13

Juozo Miltinio gimnazijos bendruomenė sausio 12 paminėjo Laisvės gynėjų dieną. Prisiminė kritusias aukas už mūsų visų laisvę.

Tą naktį tankai traiškė laisvę,

Tą naktį iš juodų juodžiausią.

Tą naktį jie krauju aplaistė

Tėvynę lyg viltim šviesiausia.

Tą naktį kūnai mūrais stojo

Prieš aršų pyktį ir niekšybę.

Tą naktį širdys užgiedojo,

Kad saugotų vilties galybę.

Tą naktį tankai nesutraiškė

Nei laisvės, nei vilties tvirtovės.

Tą naktį ugnimi pražydo laisvė

Ir nuolatos garbės sargyboj stovi.