47-asis MOKYKLOS GIMTADIENIS

2014 10 19

 

  Gimtadienio šventėje gausu linksmų ir įspūdingų renginių. Įdomios ir išradingos antrokų ir trečiokų popietės, kuriose  moksleiviai sveikinimus skyrė mokyklai. O jų būta gan įdomių: mini spektakliai, muzikinės dvikovos, užsienio šalių atstovų prisistatymai.

   1a klasė pakvietė visus dalyvauti Šypsenų dienoje, 4f – organizavo kaukių dieną. Mokytoja R.Deksnytė – linksmojo turgelio organizatorė, šv. Kotrynos ateitininkų kuopos nariai gimtadienio rytą sveikino bendruomenės narius įteikdami simbolinę dovanėlę. Pirmokai gimtadienio švnetės renginiuose dalyvavo kaip pilnateisiai gimnazistai – jie jau po krikšto. Radijo laidą, skirtą 47-ajam gimtadieniui, vedė trečiokai Lina ir Algirdas.

 

 

Džiaugiamės atskirų klasių iniciatyvomis ir laukiame kitų švenčių.

Daugiau nuotraukų GALERIJOJE.

                        Mokinių tarybos informacija