PIRMOKŲ ADAPTACIJOS IR KŪRYBIŠKUMO STOVYKLA

2014 09 05

Rugsėjo 4-5 d. 180 gimnazijos pirmokų dalyvavo adaptacijos kūrybiškumo stovykloje Tiltagaliuose. Mokiniai išbandė save įvairiose veiklose: teatre, sporte, dailėje, muzikoje bei choreografijoje.

Stovykloje dalyvavo ir  Panevėžio Juozo Miltinio teatro aktorius E. Kačinskas, mokiniams pristatęs Juozą Miltinį, kaip aktorių, režisierių, mokytoją. Taip pat vyko susitikimas su Karaliaus Mindaugo husarų bataliono kariais, kurie vaišino kareiviška koše ir suorganizavo keletą jėgos išbandymo rungčių. Ši stovykla - puiki galimybė artimiau susipažinti su naujais klasės draugais bei auklėtoja.

Abi dienas mokinius lydėjo puikus oras. Nors ir šiek tiek pavargę, bet su plačiomis šypsenomis gimnazijos pirmokai grįžo į gimnaziją.