IŠRINKTI

2019 11 05

Gimnazijoje 2019 m. spalio 7 -25 d. vyko socialinės reklamos konkursas „Mėgaukis gyvenimu sveikai“. Mokiniai kūrė reklamas propaguojančią sveiką gyvenseną, skatinančią gyventi be smurto, atkreipiančią dėmesį į rūkymo, alkoholio vartojimo žalą, priklausomybę nuo kompiuterio, interneto.

Vaiko gerovės komisija informatyviausia reklama išrinko III e klasės mokinių  Viktorijos Kuodytės, Gustės Cemnolonskytės, Daimonos Bausytės ir Šeilos Žilinskaitės reklaminį filmuką, išradingiausia IIIc klasės mokinės Gabijos Vaitkevičiūtės darbą „Neužsidaryk savyje“, įtikinamiausia – Ia klasės mokinių Laskovo Karolio, Urtės Lebedevaitės, Aurėjos Venslavičiūtės ir Emilijos Paskačiūtės reklaminį filmuką ir apdovanojo Panevėžio miesto savivaldybės finansuojamo neigiamų socialinių veiksnių prevencijos projekto „Mėgaukis gyvenimu sveikai“ lėšomis įsteigtais asmeniniais prizais – kavinės „Kavalierius“ dovanų kuponais ir diplomais.

Nuoširdžiai sveikiname konkurso laureatus ir dėkojame konkurso dalyviams!