RESPUBLIKINĖJE KONFERENCIJOJE

2018 12 07

Gruodžio 7 dieną keturi mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo respublikinėje mokinių gamtos mokslų konferencijoje "Menas mokytis ir tyrinėti" Šiaulių S. Daukanto gimnazijoje. Mokiniai skaitė pranešimus, pristatydami savo tiriamuosius darbus bei kartu su mokytojomis išklausė kitų mokinių pristatymus.

Skaityti pranešimai:

1. Oro temperatūros ir važiavimo sąlygų įtakos riedžio važiavimo laikui. Saulius Požerskas IVb klasė. (mokytoja Irma Tvarijonienė)

2. Empyrinis vitamino C kiekio kitimo nustatymas vaisių sultis termiškai apdorojant. Evita Sėrikovaitė, IIb klasė. (mokytoja R. Štaupienė)

3. Kavoje, arbatoje ir energiniuose gėrimuose esančio kofeino poveikis kraujospūdžiui. Justė Strelčiūnaitė, IVb klasė. (mokytoja Rita Štaupienė)

4. Kai kurių sumedėjusių augalų išgarinamo vandens kiekio priklausomybė nuo vėjuotumo. Rimas Prokopovičius, IVd klasė. (mokytoja Rita Štaupienė)