„TYRĖJŲ NAKTIS“

2018 10 02

„Tyrėjų naktis“ tai – nuo 2005 m. visoje Europoje vykstanti iniciatyva, paskutinį rugsėjo  penktadienį atidaranti laboratorijų ir mokslo įstaigų duris. „Tyrėjų nakties“ tikslas – supažindinti su neįprasta, bet itin svarbia mokslininko specialybe bei suteikti galimybę kiekvienam prisiliesti prie mūsų gyvenimus keičiančio, bet taip dažnai nematomo mokslo pasaulio.  Šioje iniciatyvoje  kasmet dalyvauja ir mūsų mokykla.

Rugsėjo 28 dieną mokyklos gamtos mokslų mokytojai organizavo įvairias veiklas: mokytojos Jūratė I. Ir Rasa V. su pirmų klasių mokiniais vyko į UAB ,,Stigma“, kur susipažino su įmonės veikla, gamyboje taikomais inžinierių sukurtais robotais, kurie palengvina žmonių darbą. Mokytoja Laima T., su antrokų grupe, vyko į KTU organizuotą renginį ,, Mirksiukas“, kuriame mokiniai atliko praktines užduotis. Mokykloje pertraukų metu  mokiniai atliko fizikos (plaučių tūrio matavimas)  ir chemijos įdomiuosius bandymus.

Gamtos mokslų metodinė grupė