KREKENAVOS REGIONINIAME PARKE

2018 05 28

Saulėtą gegužės 25 dienos rytą II – ų klasių mokinių grupė išvyko į netradicinę geografijos pamoką. Šį kartą ji vyko Krekenavos regioniniame parke.

Aplankėme Stultiškių kaime esantį malūną, susipažinome su senovės lietuvių tradicinių pluoštinių augalų – linų apdirbimo būdu ir patys bandėme iš linų stiebų pasigaminti pluoštą. Apžiūrėjome malūne vykstančias lininių dirbinių, nuotraukų ir tušinukų parodas.

Krekenavos regioninio parko lankytojų centre įvairiais aktyviais būdais ieškojome informacijos apie Nevėžį, jo slėnio ypatumus, augalijos ir gyvūnijos įvairovę.

Daugiausia įspūdžių paliko edukacinė programa „Pojūčiai gamtoje“, kurios metu stebėjome aplinką iš apžvalgos bokšto, iš arti mokėmės suprasti mus supančią gamtą aktyviai naudodamiesi ne tik rega, bet ir atidžiai klausydami, liesdami, uosdami ir skanaudami.

Jei mokėsime pajausti gamtą, suprasime jos reikšmę, labiau ją saugosime.

Geografijos mokytojos