IŠVYKA

2018 04 23

Balandžio 19 d. būrys inžinerinę studijų kryptį ketinančių pasirinkti gimnazijos antrokų lankėsi KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultetų laboratorijose. Gimnazistai pamatė medžiagotyrai ir gamybai skirtus įrenginius bei atliekamus bandymus statybose naudojamų medžiagų tvirtumui nustatyti. Statybos laboratorijoje mokiniai apžiūrėjo vieną didžiausių Lietuvos universitetuose mineralų kolekciją, o fizikos laboratorijoje – kokie įrenginiai naudojami įvairių reiškinių ir procesų tyrimui. Mechatronikos  laboratorijoje antrokai stebėjo automatizuotus įrenginius, kurių valdymui naudojami kompiuteriai.

Ši išvyka  - puiki proga gimnazistams iš arti pamatyti, ką gi universiteto laboratorijose veikia studentai, kaip svarbu išmanyti tiksliuosius bei gamtos mokslus bei susidaryti įvaizdį apie šiuolaikinių inžinierių darbą.

Mokytojos Jovita ir Gitana