RENGINIŲ CIKLAS

2018 04 12

Švenčiant tarptautinę teatro dieną – kovo 27-ąją - miesto mokyklų septintokus pakvietėme prisijungti prie pavasarinio šėlsmo ir kovo 29, balandžio 11,12 dienomis sudalyvauti linksmuose netradicinio ugdymo užsiėmimuose „Mokiniai - mokiniams“. Į gimnaziją atvykusius  svečius pasitiko „Teatro studijos“ nariai - Ia, Ie, If klasių mokiniai. Sudalyvavę smagioje foto sesijoje, septintokai pažiūrėjo II f klasės spektaklį „Pagalba iš dangaus“. O tada laukė smagiausia dalis - spektaklio tęsinio filmavimai. Su grupių koordinatoriais mūsų svečiai parengė linksmus trumpus pasirodymus, kuriuos nufilmavo mūsų operatorius. Susitikimo pabaigoje viską apibendrino smagus flashmobas. O koks gi tas spektaklio tęsinys, pamatysime vėliau.