TEISINIŲ ŽINIŲ KONKURSAS

2018 04 12

Balandžio 12 dieną Panevėžio mieste vyko jau tradicija tapęs teisinių žinių konkurso „Temidės“ II etapas. Pagrindinis šio konkurso tikslas ugdyti mokinių teisinį sąmoningumą, vykdyti smurto prevenciją, suteikti mokiniams žinių ir praktinių įgūdžių kuriant saugią aplinką bei organizuojant prasmingą ir turiningą laisvalaikį. Konkurso dalyviai savo teisines žinias demonstravo „Protų mūšyje“. Mūsų gimnazijos komandą ,,Rectus“ sudarė: Vasarė Puškytė, Jonas Kazilionis, Faustina Bačelytė, Gabrielė Skujytė ir Eglė Elzbieta Petrulytė. Sveikiname mūsų jaunuosius "teisininkus"  iškovojus garbingą trečiąją vietą. Komandą konkursui ruošė istorijos mokytoja Sigita Lapinskienė ir socialinė pedagogė Jūratė Singh.