JAU TRADICIJA TAPĘS RENGINYS

2018 03 31

 

Profesijos pasirinkimas – atsakingas sprendimas, todėl, norint kuo sėkmingiau pasirinkti, svarbu turėti kuo daugiau teorinių ir praktinių žinių apie profesijų pasaulį. Neatsitiktinai jau penktus metus iš eilės šiandien I-II klasių gimnazistams suorganizuota dešimtoji karjeros diena – susitikimai su įvairių profesijų atstovais „Mokausi iš kitų patirties“.

 

Renginio tikslas – ugdyti mokinių bendrąsias ir karjeros kompetencijas, organizuojant susitikimus su įvairių profesijų atstovais, dalyvaujant aktyviuose užsiėmimuose, diskutuojant.

Mokiniai plačiau susipažino su šiomis profesijomis: SEB banko Panevėžio filialo vadovas Redas Valaitis pristatė banko darbuotojų; Valstybinio Šiaulių dramos teatro aktorius, mūsų gimnazijos alumnis Anupras Jucius – aktoriaus; UAB „Vaistingoji melisa“ vaistininkė Birutė Bukauskienė – vaistininko; floristė Kristina Baranauskienė – floristo; fotografė Justina Jakštytė (irgi buvusi mūsų gimnazistė) – fotografo, grafinio dizaino specialisto, reklamos vadybininko; grožio salono „Oranžinis stilius“ visažistė Roberta Pociūtė ir kosmetologė Jurgita Kavceva – grožio industrijos darbuotojų; Panevėžio apskrities vyr. policijos komisariato operatyvaus valdymo skyriaus specialistė Laima Balnienė – policijos darbuotojų; UAB „Pavara“ psichologė Aušra Krikščiūnienė – psichologo; Panevėžio ligoninės Neurochirurgijos skyriaus vyr. slaugytoja Jūratė Rimkienė – slaugytojo; Panevėžio kolegijos dėstytoja praktikė, burnos higienistė Rima Adomaitienė – burnos higienisto; Panevėžio kolegijos dėstytoja praktikė, kineziterapeutė Laura Kiguolienė – kineziterapeuto; KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto dėstytojas doc. dr. Arūnas Tautkus – transporto priemonių inžinieriaus; KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto dėstytojas doc. dr. Aurimas Česnulevičius – robotikos inžinieriaus; parduotuvės „Lindex“ stilistė Rasa Atstupėnienė – stilisto darbo ypatumus ir reikalavimus. Svečiai kartu su mokiniais aptarė, kokios asmeninės savybės yra svarbios konkrečios profesijos atstovams, taip pat savo darbo privalumus ir trūkumus. Automobilistas, keliautojas Audrius Sutkus su mokiniais diskutavo ir dalijosi savo asmenine patirtimi tema „Hobis kažkada gali tapti tavo darbu“.

Dėkojame visiems – svečiams ir organizatoriams, kurie prisidėjo, kad ši diena būtų turininga, įdomi, prasminga, kupina džiugių akimirkų. Už renginio akimirkas atskiras ačiū Lukui Varanauskui.

 Ugdymo karjerai centro informacija