AKCIJA „SAVAITĖ BE PATYČIŲ“

2018 03 25

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais mūsų gimnazijoje buvo vykdoma „Vaikų linijos“ inicijuojama akcija „Savaitė be patyčių“. Nuo pat pirmadienio ryto bendruomenės narius pasitiko ir komplimentus sakė „Sėkmės klubo“ atstovai. Buvo pateikiama įvairi informacija kaip išvengti patyčių, ką daryti jei tyčiojasi iš tavęs, kaip stabdyti elektronines patyčias internetinėje erdvėje. Gimnazijos mokiniai ir mokytojai turėjo galimybę sudalyvauti projekte „Draugystė veža“. Projekto metu jie įsiamžino fotografijose su įvairiais pasisakymais apie draugystę, taip parodydami, kad jie visi yra skirtingi, bet tuo pačiu ir vieningi. Taip pat gimnazijoje vyko akcijos „Aš pasirašau prieš patyčias“, „Patyčių mažinimas prasideda nuo manęs“, „Laiškas draugui“. Pirmų klasių mokiniai žiūrėjo prevencinį filmą „Klasė“, kurį ne tik aptarė, bet ir parašė filmo herojams laiškus apie jų gerus ir blogus poelgius. Padedant mokinių tarybai klasių seniūnai, klasių valandėlių metu, žiūrėjo  filmus patyčių tema, vedė diskusijas bei kalbėjo kaip padėti žmogui iš kurio tyčiojamasi.