TARPMOKYKLINIS KONKURSAS "ŠIMTMEČIO PROTŲ KOVOS"

2018 01 21

Sausio 18 d. gimnazijoje įvyko tarpmokyklinis konkursas „Šimtmečio protų kovos“. Jį organizavo Vilniaus Pilaitės gimnazija. Dalyvavo 6 mūsų gimnazijos komandos, kurias sudarė „kovotojai“ iš įvairių klasių : nuo pirmokų iki ketvirtokų. Po įtemptos keturių turų kovos paaiškėjo, kad  geriausiai Lietuvos istorijos puslapiuose ir dabartyje orientuojasi IIb klasės mokiniai, atsiuntę į konkursą  net dvi komandas. Taigi, konkursą „Šimtmečio protų kovas“ laimėjo IIb klasės komanda “Atgal į ateitį“, kurią sudarė Rokas Miliūnas, Aistė Senvaitytė, Viktorija Ražanaitė, Patricija Milinytė ir Gvidas Petraitis. Nugalėtojus sveikino ir ypatingus prizus (rašiklius su logotipu „100 Atkurtai Lietuvai“ir kt.) teikė direktoriaus pavaduotoja Izolda Pakalnienė. Netoli nugalėtojų buvo ir kita  IIb klasės komanda“200 IQ“. Ji užėmė antrąją vietą. Konkursas visiems dalyviams suteikė naujų įdomių  žinių, bei gerų emocijų.