DŽIAUGIAMĖS LAIMĖTOJAIS

2018 01 02

Kasmet VšĮ Informacijos technologijų mokymo centras (ITMC), Švietimo ir mokslo ministerijos atstovaujamas Švietimo informacinių technologijų centras (ITC) ir Vytauto Didžiojo universiteto Informatikos fakultetas organizuoja konkursą „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“, kuriame mokiniai varžosi piešinio, nuotraukų koliažo bei filmo kategorijose.

Šiais metais Panevėžio Juozo Miltinio gimnaziją šiame konkurse atstovavo būrys ketvirtokų. Jie pateikė darbus piešinio ir nuotraukų koliažo kategorijose. Smagu, kad IVb klasės mokinės Monikos Andrejevaitės fotokoliažas buvo pripažintas vertu II vietos, o IVc klasės mokinio Luko Kemėšio nuotraukų kompozicija laimėjo III vietą. Taip pat neblogai sekėsi atvirukų piešėjai Karolinai Kepalaitei (IVf klasė), kurios darbas 9-12 klasių dalyvių grupėje užėmė V vietą.

Visi prizininkai gavo dalyvių diplomus ir konkurso rėmėjų dovanėles.

Konkurso dalyvius kuravo informacinių technologijų mokytoja Gitana Čerkienė.