KALĖDINIS RENGINYS "VAIDINAME PASAKAS KITAIP"

2018 01 02

Paskutiniąją šių metų mokyklinę dieną, prieš išeidami Kalėdinių atostogų, gimnazijos pirmųjų klasių mokiniai susirinko į Kalėdinį renginį "Vaidiname pasakas kitaip".

Daugeliui tai buvo pirmasis išėjimas į sceną Juozo Miltinio gimnazijoje, todėl emocijos keitė viena kitą - buvo ir smalsu, ir džiugu ir gal truputį neramu. Kiekviena klasė parengė spektakliuką pagal visiems gerai žinomas pasakas - "Septyni ožiukai", "Raudonkepuraitė", "Batuotas katinas", "Snieguolė ir septyni nykštukai", "Dvylika brolių", "Pelenė".

Pirmokų gimnazistų pasirodymai buvo nepakartojami. Visi jie sukūrė linksmą, šventišką atmosferą, stebino savo išradingumu, šmaikštumu, vaidybiniais sugebėjimais, mokėjimu kitaip pažvelgti į pasakas. Renginio pabaigoje skambėjo lietuviškos Kalėdų dainos, kurias dainuodamos klasės pasveikino viena kitą. Visas pasakas į šventinę girliandą supynė ir renginį vedė I-osios d klasės mokiniai.

(Daugiau nuotraukų GALERIJOJE)