EDUKACINĖJE PROGRAMOJE ,,AŠ IŠRADĖJAS”

2017 12 12

2017 metų gruodžio 11 dieną mokyklos I-II  klasių mokiniai ir fizikos mokytojos  Jūratė Ivaškienė ir Regina Jurgelėnienė vyko į Vilniaus Valstybinį patentų biurą, kur dalyvavo projekto ,,Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra” edukacinėje programoje ,,Aš išradėjas”.

Kelionės tikslas – sužadinti mokinių gebėjimą mąstyti nestandartiškai ir norą kurti įvairius naujoviškus dalykus. Edukacijos metu sužinojome, kaip ir kur gimsta naujovės, kokie išradimai mūsų dar laukia ateityje. Susipažinome su Daysono išmaniuoju dulkių siurbliu, buvo aptariami lietuvių mokslininkų išradimai, demonstruojamas paskutinis išradimas ,,išmanioji nosis”, kurios pagalba galima nustatyti maisto kokybę.

Praktinėje dalyje mokiniai piešė minčių žemėlapius, kurie lavina mąstymą, skatina kūrybiškumą.

Edukacinės programos pabaigoje buvo aptariamos galimybės užsiimti išradybine veikla namuose ar mokykloje.

Fizikos mokytojos