PREVENCINIS KONKURSAS - VIKTORINA ,,ŽALINGIEMS ĮPROČIAMS – NE“

2017 11 23

Lapkričio 23 d. gimnazijoje vyko prevencinis konkursas - viktorina ,,Žalingiems įpročiams – Ne“. Tai viena iš Panevėžio m. savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos priemonių  projekto „Sveikos gyvensenos ABC“ numatytų veiklų. Viktorinos tikslas - patikrinti vaikų žinias apie sveikatą, apie psichiką veikiančias medžiagas, jų sukeliamą žalą žmogaus organizmui. Skatinti vaikų kūrybiškumą ir saviraišką. Viktorinoje dalyvavo  gimnazijos I-ų klasių 6   komandos. Dalyviai  kūrybiškai pasiruošė komandų prisistatymui, atliko teorinių žinių testą apie psichoaktyvių medžiagų daromą žalą organizmui, kūrė improvizacinius pasakojimus, prevencijos tema. Visos komandos buvo  apdovanotos saldžiomis dovanomis.