JUOZO MILTINIO GIMNAZIJOS 50-MEČIO ŠVENTĖ

2017 10 21

Daugiau nuotraukų GALERIJOJE

Spalio 20 dieną „Cido“ arenoje vyko pagrindinė Juozo Miltinio gimnazijos 50-mečio šventė. 17 valandą arena buvo sausakimša – į Mokyklos jubiliejų atvyko daug garbių svečių,   nemažai joje dirbusių mokytojų, daugybė buvusių mokinių, dabar tebedirbantys mokytojai ir besimokantys mokiniai. Tarp svečių buvo ir pirmasis Mokyklos statybos darbų vykdytojas Stasys Žakėnas. Sveikindama Mokyklą su jubiliejumi ilgametė jos direktorė Irena Kačinskienė dovanojo savo knygą apie tuos, kurie joje mokėsi, kurie dirbo ir atidavė gražiausius gyvenimo metus. Mokytojai ir mokiniai, išėję anapilin,  pagerbti tylos minute,  buvusiai gimnazijos mokinei, aktorei Mildai Vyšniauskaitei skaitant poeto Valdemaro Kukulo eiles. Šventę pagyvino tiesioginė „transliacija“ iš improvizuotos televizijos studijos, kurioje pašnekovus kalbino buvę Mokyklos mokiniai, dabar žurnalistai, Martyna Giedraitė ir Arnas Mazėtis. Jie ant mėlynosios sofutės tiesiogiai kalbino politiką, pirmosios laidos abiturientą Gintarą Šileikį, skulptorių, mokyklos skulptūros „Paukštė“ autorių, buvusį Mokyklos mokinį Alfridą Pajuodį, Juozo Miltinio gimnazijos direktorių Vytautą Raišį ir kitus garbius svečius. Mokyklą su 50-uoju jubiliejumi sveikino 11-os laidos abiturientas, Seimo narys Povilas Urbšys, Seimo narė Guoda Burokienė, švietimo ir mokslo viceministras Gražvydas Kazakevičius, buvęs Mokyklos mokinys, Panevėžio miesto meras Mykolas Račkauskas, 1985 metų 16 laidos abiturientas, Panevėžio švietimo skyriaus vedėjas Dainius Šipelis, Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatro aktorė Vita Šiaučiūnaitė, režisierius Julius Dautartas, Mokyklos 3-iosios laidos abiturientė, Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos direktorė Rima Maselytė, Panevėžio pedagogų švietimo centro atstovė Rima Šarkanienė, Mokyklų vadovų asociacijos Panevėžio skyriaus atstovai  ir kiti. Pagrindinė šventinio vakaro tema – improvizuota kelionė traukiniu per Mokyklos gyvenimą, tad šią kelionę sušildė buvusių bei dabartinių mokinių šokiai ir dainos, buvusių mokinių videosveikinimai iš Anglijos, Kanados, Jungtinių Amerikos Valstijų ir iš kitų šalių. Dvi savo dainas Mokyklai skyrė 44 laidos abiturientas, baigęs ją 2013 metais, Paulius Drabulis. Šventinį vakarą užbaigė pagrindinis Mokyklos traukinio „mašinistas“ – gimnazijos direktorius – Vytautas Raišys, simboliškai persirengęs geležinkelininko uniforma ir suteikęs vilties, jog jo vairuojamas Juozo Miltinio gimnazijos traukinys sėkmingai riedės tik pirmyn, aplenkdamas kliūtis ir kasmet į ateitį veždamas naują talentingų, gabių ir žingeidžių moksleivių kartą.

Gimnazijos reklamos ir viešųjų ryšių grupė