PRISIMINIMŲ VAKARAS

2017 10 17

Daugiau nuotraukų GALERIJOJE

Gimnazijos 50-mečio jubiliejus visus vilioja sugrįžti po mokyklos stogu – jaunus ir senus, čia besimokiusius ar dirbusius. Antradienio popietę į gimnaziją rinkosi patys garbiausi jos svečiai: mokykloje dirbę mokytojai. Daugybė šypsenų, apsikabinimų, daug tikro, nesumeluoto džiaugsmo. Vieni mokyklą paliko tik pernai, kiti – prieš 10-15 metų... Kaip gera vėl sugrįžti ten, kur viskas, regis, iki skausmo pažįstama, bet kartu – pasikeitę, atjaunėję, pagražėję.  Svečius sveikino gimnazijos direktorius V. Raišys, gražius padėkos žodžius skyrė mokytoja V. Milaševičienė. Senjorai lankėsi mokyklos muziejuje, prie arbatos puodelio dalijosi praeities dienų prisiminimais. Šypsojosi, žiūrėdami senas juodai  baltas fotografijas, spėliojo, kada užfiksuotas tas ar kitas mokyklos gyvenimo įvykis.  Ilgai nesinorėjo skirstytis: tikrai buvo gera matyti seniai matytus veidus, norėjosi išsipasakoti, išklausyti kitus.