spalio 16

2017 10 16

Spalio 16 dieną Juozo Miltinio gimnazija šventė savo 50-ąjį gimtadienį. Kadangi tai neeilinis gimtadienis, tad ir šventinė diena visai mokyklos bendruomenei buvo tikrai neeilinė. Pamokos vyko, bet... „aukštyn  kojom“. Juk visai smagu, kai kūno kultūros mokytojas veda lietuvių kalbos ar dailės  pamoką, lietuvių kalbos mokytoja tapo matematike, o matematikė – angliste. Po tokių nuotaikingų pamokų mokiniai ir mokytojai rinkosi fotosesijai gimnazijos kieme, prie Paukštės, kur iš geltonų balionų ir firminių mokyklos skėčių buvo suformuota teatro kaukė – Juozo Miltinio gimnazijos vizitinė kortelė. Šventės metu mokyklos direktorius Vytautas Raišys apdovanojo geriausio reklaminio filmuko apie gimnaziją kūrėjus, orientacinių varžybų nugalėtojus. Bet labiausiai visiems rūpėjo, ar pasieksime sveikinimo laiško gimnazijai rekordą. Šio rekordo siekėme nuo spalio 2-os dienos: mokyklos bibliotekoje per pertraukas, klasės valandėlių metu mokiniai, mokytojai stengėsi parašyti (ir nupiešti)  kuo gražesnį sveikinimą gimnazijos jubiliejui. Ir rekordas pasiektas! Ankstesnis rekordas buvo 196,65m, o 50-čio sveikinimas - laiškas – 312,11m!!! Dabar lauksime, ar mūsų naują rekordą pripažins Lietuvos agentūra „Factum“. Šventinę dieną vainikavo saldusis Tortadienis: kiekviena klasė vaišinosi tortu, saldus stalas pradžiugino ir visus gimnazijos darbuotojus.

(daugiau nuotraukų)

Gimnazijos reklamos ir viešųjų ryšių grupė