"PROTŲ MŪŠIS" II TURAS

2017 10 14

Lietingą penktadienio pavakarę į mokyklą rinkosi aštriausi gimnazijos protai: prasidėjo lemiamos proto mūšių kovos. Kas gudresnis, protingesnis, sumanesnis, apsukresnis? Susigrūmė ne tik I, II, III ir IV klasių komandos – atrankų nugalėtojos, bet ir Mokytojų komanda bei  Tėvelių komanda. O kadangi dalis gimnazijos mokytojų  yra kartu ir mokinių tėveliai, atsirado dar ir   Mokytojų- tėvelių komanda. Negana to: sirgaliai spontaniškai susibūrė į komandą ir atsirado žaidėjų grupė „iš gatvės“. Taigi – konkurencija pasidarė tikrai nemaža!

Labai įdomias užduotis komandoms parengė istorijos mokytoja Eugenija Bartkevičienė. Klausimų buvo ir iš mokyklos istorijos, ir iš Lietuvos bei pasaulio kultūros, geografijos, literatūros, istorijos. Buvo dėl ko pasiginčyti ir pasukti galvą. Kol buvo skaičiuojami komandų surinkti balai, žaidėjai stiprino jėgas vaišindamiesi arbata ir saldumynais.  Tuo tarpu mokytoja Daiva Naričiūtė sumaniai vadovavo balsų skaičiuotojų grupei.

Ir nesvarbu, kad nugalėjo Mokytojų komanda – juk jie ir turi žinoti daugiau už mokinius! Ir nesvarbu,  kad pirmokai pasirodė protingesni nei ketvirtokai  . Pralaimėjusių nebuvo: visi buvo pagirti ir apdovanoti  gimnazijos prizais.

Vakaras tikrai niekam neprailgo. Žaidėjų komandas drąsino ir guodė gyvos muzikos grupė, vadovaujama mokytojo Romo Tvarkūno. Renginį vedė mokytoja Eda Vaičiūnė.