GIMNAZIJOS 50-MEČIO RENGINIŲ STARTAS

2017 09 21

Rugsėjo 21 dieną Juozo Miltinio gimnazijos 50-mečio renginiai startavo  Reklaminiu bėgimu, kurio maršrutas buvo Juozo Miltinio gimnazija – Senvagė – Juozo Miltinio gimnazija. Jame dalyvavo mokinių atstovai iš visų klasių, dauguma mokytojų, gimnazijos administracija ir, kuo labai džiaugiamės, kai kurių mokinių tėvai. Bėgimui startą davė ir pasitiko finišuojančius Juozo Miltinio gimnazijos direktorius Vytautas Raišys. Bėgikai, vilkėdami apsaugines liemenes su mokyklos 50-čiui skirta simbolika, atkreipė sutiktų panevėžiečių dėmesį į mokyklą, kurioje mokosi ir gražiai sugyvena visa bendruomenė. Reklaminis bėgimas parodė, kad Juozo Miltinio gimnazija pasitinka jubiliejų su entuziazmu, puikiai nusiteikusi. Ir visai nesvarbu, kad bėgimo metu iš dangaus prapliupo lyti smarkus lietus. Nuo jo galima pasislėpti po firminiu gimnazijos skėčiu. Daug svarbiau skleisti visiems gerą nuotaiką, pozityvias emocijas.

Gimnazijos reklamos ir viešųjų ryšių grupė