BAIGĖSI REKLAMINIO FILMUKO RINKIMAI

2017 09 13

Rugsėjo 4 - 12 dienomis vyko geriausio reklaminio filmuko, skirto gimnazijos 50-čiui, rinkimai. Visa mokyklos bendruomenė gimnazijos socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje balsavo už labiausiai patikusį filmuką. Daugiausia paspaudimų „patinka“ buvo skirta IIa klasės sukurtam reklaminiam filmukui, kurį galėtume pavadinti  „Ačiū“. Ko gero, balsavusius už šį filmuką sužavėjo originali idėja, nuoširdumas ir paprastumas, kurio šiandien taip trūksta. Antroje vietoje liko IIIb klasės filmukas, sužavėjęs dalyvių gausa ir eiliuotais tekstais. Iš kitų išsiskyrė trečioje vietoje likęs gana profesionaliai atliktas, informatyvus ir kartu šmaikštus IVe klasės mokinio Domanto Šumskio filmukas.

Taigi, šio konkurso nugalėtojai: I vieta – IIa klasei, II vieta – IIIb klasei, III vieta – IVe klasei.

Nugalėtojai bus apdovanoti spalio 16 dieną, per mokyklos Gimtadienį.

Gimnazijos reklamos ir viešųjų ryšių grupė