Gimnazijos ateitininkai

.

Panevėžio miesto gimtadienio šventėje.

---

 

Nors trumpam prisiminkime vasarą. Įsimintinos akimirkos iš Lietuvos Jaunimo dienų. Didžiuojamės visais  Juozo Miltinio gimnazijos atstovais dalyvavusiais istoriniuose Lietuvos įvykiuose.

 

---

 

Graži ir prasminga edukacinė kelionė į Vilnių paliko neišdildomą įspūdį. Dėkojame ir džiaugiamės visais projekto dalyviais, vykusiais į veidrodžių labirintus, sky parką, pasimėgavusiais ne tik iliuzijomis, bet ir realiomis galimybėmis išbandyti savo fizinį pasirengimą...

 

---

 

Balandžio 22-23 d. Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijoje vyko ataskaitinė AF konferencija. Konferencijos darbe dalyvavo ir Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijos Šv. Kotrynos Aleksandrietės ateitininkų kuopos atstovai. Matote akimirkas iš šio nuostabaus renginio.

---

 

Balandžio 7-8 dienomis 74-uose Lietuvos miestuose vyko tradicinė „Maisto banko“ akcija. Tūkstančiai savanorių kvietė aukoti maisto produktus nepasiturinčiųjų maitinimui. Džiaugiamės, kad savanorių tarpe buvo 55 mūsų gimnazijos mokiniai. Ačiū visiems: savanoriams, aukotojams bei akcijos palaikytojams.

---

Lietuvos jaunimo dienas vyksiančias birželio 24-25 dienomis Vilniuje įdomiai ir išradingai pristatė Panevėžio vyskupijos jaunimo centro atstovai Monika Žydeliūnaitė, Ugnius Mikaliūnas ir Kęstutis Lapiniauskas. Pasiruošimo darbai prasidėjo, skubėkite užsiregistruoti tikybos kabinete. 

 

---

Kovo 11-oji Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena. Šią dieną gimnazijos bendruomenę kasmet atstovauja Šv. Kotrynos ateitininkų kuopa ir jos draugai. Smagus ir prasmingas šventės tęsinys vyko Juozo Balčikonio gimnazijoje. Sveikiname mūsų kuopos pirmininkę Aistę Padimanskaitę, kuri už aktyvią ateitininkišką veiklą buvo apdovanota p. Aldonos ir Jono Čingų pinigine premija.

 

---

 

Vasario 16 d. gimnazijos ateitininkai švenčia 99-tąjį Lietuvos valstybės gimtadienį.

11.30 val. Šv. Mišios už Tėvynę Lietuvą Panevėžio Kristaus Karaliaus Katedroje.

 12 val. Iškilminga vėliavos pakėlimo ceremonija, skirta Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai.

13.30 val. šventiniai pietūs picerijoje. Buvo smagu… Mūsų dar laukia stalo žaidimų turnyras, jei nori prisijunk.

---

 

Gruodžio – sausio mėnesiais MAS organizavo respublikinę akciją „Ateitis Ukrainai“, kurios metu ateitininkai platino pačių pagamintus atvirukus, iškeptus sausainukus bei rinko lėšas humanitarinei pagalbai Ukrainos kariams. Sausio 21 dieną aktyviausi  dalyviai iš Panevėžio gimnazijų vyko į padėkos koncertą Kaune. Labai džiugu, kad iš mūsų gimnazijos buvo pakviesti 5 moksleiviai.

---

Sausio 13-oji gyva atmintyje.  Laisvės Gynėjų dienos minėjime dalyvavo ir mūsų gimnazijos ateitininkai bei jų draugai. Nuotraukose Sausio 13-sios akimirkos...

---

 

ARCHYVAS

 

         2016m. 
2015m.      2014m.        2013m. 
    2012m.     2011m     2010m