Gimnazijos ateitininkai

.

 

Graži ir prasminga edukacinė kelionė į Vilnių paliko neišdildomą įspūdį. Dėkojame ir džiaugiamės visais projekto dalyviais, vykusiais į veidrodžių labirintus, sky parką, pasimėgavusiais ne tik iliuzijomis, bet ir realiomis galimybėmis išbandyti savo fizinį pasirengimą...

 

---

 

Balandžio 22-23 d. Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijoje vyko ataskaitinė AF konferencija. Konferencijos darbe dalyvavo ir Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijos Šv. Kotrynos Aleksandrietės ateitininkų kuopos atstovai. Matote akimirkas iš šio nuostabaus renginio.

---

 

Balandžio 7-8 dienomis 74-uose Lietuvos miestuose vyko tradicinė „Maisto banko“ akcija. Tūkstančiai savanorių kvietė aukoti maisto produktus nepasiturinčiųjų maitinimui. Džiaugiamės, kad savanorių tarpe buvo 55 mūsų gimnazijos mokiniai. Ačiū visiems: savanoriams, aukotojams bei akcijos palaikytojams.

---

Lietuvos jaunimo dienas vyksiančias birželio 24-25 dienomis Vilniuje įdomiai ir išradingai pristatė Panevėžio vyskupijos jaunimo centro atstovai Monika Žydeliūnaitė, Ugnius Mikaliūnas ir Kęstutis Lapiniauskas. Pasiruošimo darbai prasidėjo, skubėkite užsiregistruoti tikybos kabinete. 

 

---

Kovo 11-oji Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena. Šią dieną gimnazijos bendruomenę kasmet atstovauja Šv. Kotrynos ateitininkų kuopa ir jos draugai. Smagus ir prasmingas šventės tęsinys vyko Juozo Balčikonio gimnazijoje. Sveikiname mūsų kuopos pirmininkę Aistę Padimanskaitę, kuri už aktyvią ateitininkišką veiklą buvo apdovanota p. Aldonos ir Jono Čingų pinigine premija.

 

---

 

Vasario 16 d. gimnazijos ateitininkai švenčia 99-tąjį Lietuvos valstybės gimtadienį.

11.30 val. Šv. Mišios už Tėvynę Lietuvą Panevėžio Kristaus Karaliaus Katedroje.

 12 val. Iškilminga vėliavos pakėlimo ceremonija, skirta Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai.

13.30 val. šventiniai pietūs picerijoje. Buvo smagu… Mūsų dar laukia stalo žaidimų turnyras, jei nori prisijunk.

---

 

Gruodžio – sausio mėnesiais MAS organizavo respublikinę akciją „Ateitis Ukrainai“, kurios metu ateitininkai platino pačių pagamintus atvirukus, iškeptus sausainukus bei rinko lėšas humanitarinei pagalbai Ukrainos kariams. Sausio 21 dieną aktyviausi  dalyviai iš Panevėžio gimnazijų vyko į padėkos koncertą Kaune. Labai džiugu, kad iš mūsų gimnazijos buvo pakviesti 5 moksleiviai.

---

 

Sausio 13-oji gyva atmintyje.  Laisvės Gynėjų dienos minėjime dalyvavo ir mūsų gimnazijos ateitininkai bei jų draugai. Nuotraukose Sausio 13-sios akimirkos...

---

Sveikiname Šv. Kotrynos ateitininkų kuopos pirmininkę Aistę Padimanskaitę ateitininkų federacijos Kalėdinių atvirukų konkurse užėmusią I-ją vietą.

Aistė kviečia visus įsigyti atvirukų ir taip prisijungti prie AF paskelbtos akcijos „Ateitis Ukrainai“.

---

 

Gruodžio 6 dieną Šv. Kotrynos ateitininkų kuopos atstovai turėjo puikią galimybę nukeliauti į Kalėdinį Vilnių. Šį kartą buvome menininkai: piešėme, stebėjome kitų darbus, dekoravome, lyginome praeities ir šiandienos madas. Buvo tikrai smagu. Džiaugiamės, kad dalyvavimas projektuose leido mums keliausi labai pigiai.

 

---

 

Pabaigėme nuostabų Šv. Kotrynos ateitininkų kuopos inicijuotą projektą „Dviejų kartų susitikimai“. Ateitininkai ir jų draugai puošė dekupažu arbatos puodeliams pastatyti skirtus padėkliukus.  Ačiū, mokytojui Vidui Vrubliauskui už pagalbą išpjaunat apvalias padėkliukų formas.

Šiandien, lapkričio 22 d. nuvykome į Šv. Juozapo senelių prieglaudos namus, nunešėme savo darytas dovanas, bendravome, grupėse kūrėme Kalėdines pasakas, o paskui jas skaitydami kartu džiaugėmės. Susitikimų vakarą užbaigėme pasidalindami pyragais, arbata ir nuoširdžia bendryste.

 

 

---

 

 

Penktadienio vakarą (11-18 d.) Lietuvos žmones į kovai su nepritekliumi kvietė ketvirtoji „Maisto banko“ ir LNK televizijos labdaros akcija „Pasidalink“. Jos metu surinkta virš 170 tūkst. eurų - šios lėšos bus skirtos nepasiturinčių maitinimui organizuoti. Labai džiugu, kad į koncertą buvo pakvieti ir Šv. Kotrynos ateitininkų kuopos savanorių atstovai.

 

---

 

Spalio 21, 22 dienomis daugiau kaip 40 mūsų gimnazijos mokinių savanoriavo “Maisto banko” akcijoje. Juozo Miltinio gimnazijos savanorius galėjome sutikti “Maximoje” adresu Klaipėdos 92. Dėkojame visiems prisidėjusiems prie respublikinės gerumo akcijos.

 

---

 

Spalio  14 dieną  Šv. Kotrynos ateitininkų kuopoje viešėjo ir mintimis apie ateitininkų veiklą dalinosi Ateitininkų federacijos pirmininkas, buvęs mūsų mokyklos mokinys Vaidotas Vaičaitis.  Dėkojame svečiui už gražią popietę.

---

 

Ateitininkų kuopų dienos „Krintantys lapai“ Pabradėje (2016-10-1.2 d.) pralėkė žaibiškai. Seni ir nauji draugai, nuostabios kun. Gabrieliaus Satkausko, režisieriaus Jono Ohmano ir AF pirmininko dr.  Vaidoto Vaičaičio paskaitos padrąsino bei įkvėpė naujiems sumanymams.

 

---

Kelios akimirkos iš kelionės į Berčiūnų AF stovyklavietę, kur kuopos atstovai dalyvavo ateitininkų principų pristatyme.

---

Šv. Kotrynos ateitininkų kuopos nariai atstovavo gimnaziją Panevėžio miesto atidarymo šventėje. Buvo labai smagu...

---

Gegužės 30 – birželio 1 dienomis ateitininkai  ir projekto „Ateitin.lt“  dalyviai vyko į Karklę dalyvauti kūrybinėje stovykloje prie jūros. Stovykla buvo tikrai puiki.

Iš stovyklautojų atsiliepimų: puiki edukacinė programa... įdomus vakaras prie laužo… patiko sportinė veikla… geras oras… graži gamta… smagūs užsiėmimai… žygis jūros pakrante nuovargio buvo vertas…  skanus ir visavertis maistas…

---

 

Balandžio 26 d. Juozo Miltinio gimnazijos  ateitininkai ir projekto „Ateitin.lt“ dalyviai vyko į „Minties“ gimnaziją dalyvauti renginyje „Sveiki kūnu ir dvasia“. Gaminome kompozicijas iš vaisių, šokome, dainavome, turėjome gražias bendras veiklas, už kurias esame dėkingi  „Minties“ gimnazijos Kotrynos Senietės  kuopos ateitininkams.

Pradėjome ruoštis kūrybinei vasaros stovyklai. 

 

---

Balandžio 1-3 dienomis Vilniuje vyko Ateitininkų federacijos suvažiavimas. Jame pasisakė visų sąjungų (jaunučių, moksleivių, studentų ir sendraugių) atstovai.  Renginys prasidėjo iškilmingomis Šv. Mišiomis, po kurio klausėmės AF Tarybos pranešimo ir AF veiklos ataskaitų, po pietų buvo išrinkta naujoji AF pirmininkas, taryba, valdybos ir kontrolinės tarybos nariai.

Tokiame svarbiame ir atsakingame renginyje Juozo Miltinio gimnazijos Šv. Kotrynos kuopą atstovavo JAS narys Artūras Lapinskas.

---

 

Š.m kovo 19-tąją dieną buvome pakviesti  į įžodžio šventę bei projekto ,,Giliau kasi - daugiau rasi"  baigiamąjį renginį Mykolo Karkos pagrindinėje mokykloje .

Programoje turėjome daug veiklų:
11:00 - 12:00 Šv. Mišios Panevėžio švč.Trejybės bažnyčioje už kunigą Alf.Lipniūną ir ateitininkus.

12:00 - 12:45 Kelias į Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinę mokyklą(Darius ir Girėno g. 26)

12:45 - 13:00 Registracija

13:00 - 13:45 Pietūs

13:50 - 14:00 Renginio atidarymas

14:00 - 14:45 Kuopos globėjo kunigo Rimanto Kauniečio paskaita ,,Gailestingi kaip Tėvas"

15:00 - 16:00  Savarankiškas darbas ,,Giliau kasi - daugiau rasi"

16:00 - 17:30 Muzika mūsų - namų darbai jūsų:)

17:30 - 18:00 Atsisveikinimas.

Džiaugiamės galėdami pasveikinti 1e kl. mokinę,  Šv. Kotrynos kuopos narę Vaidą Tabokaitę, kuri išlaikė egzaminus pereiti iš Jaunučių į Moksleivių Ateitininkų Sąjungos narius (MAS). Įžodžio šventėje gavusi ženklelį ir juostelę,  Vaida tapo pilnateise MASo nare.

SVEIKINAME IR DŽIAUGIAMĖS 

 

---

 

Kovo 18, 19 dienomis vyko respublikinė „Maisto banko“ akcija, kurioje kasmet aktyviai dalyvauja  Juozo Miltinio gimnazijos savanoriai. Savanorius kviečia ir kuruoja Šv. Kotrynos kuopos ateitininkai ir projekto „Ateitin.lt“ dalyviai. Nepabūgusi atsakomybės, šiemet pagrindinės  kuratorės vaidmenį perėmė  IVa klasės mokinė Silvija Medeckytė. Dėkojame, Silvija, tau už nuoširdų ir stropų darbą. 

 

 

---

 

 

Kaip ir kasmet  linksmai ir turiningai kovo 11-ąją šventėme Juozo Balčikonio gimnazijoje. Dvi Šv. Kotrynos kuopos ateitininkės:  Aistė Padimanskaitė ir Silvija Medeckytė dalyvavo patriotinio rašinio konkurse  ,,Ką man reiškia laisva Lietuva?" ir tapo prizininkėmis. Nuoširdžiai sveikiname merginas.

 

 

---

 

 

Kovo 2 d. Panevėžio Kristaus Karaliaus katedroje vyko evangelizacijos popietė su kunigu Daniel Ange, kuris yra tarptautinės katalikų maldos ir evangelizacijos mokyklos “Jaunimo šviesa” įkūrėjas. Popietėje dalyvavo ateitininkai, projekto “Ateilin.lt” dalyviai ir dalis mūsų gimnazijos trečiokų.

---

 

Artėjant pavasariui, visi mes pasiilgome paukščių giesmininkų, todėl nusprendėme pasigaminti įdomių muzikos instrumentų. Vasario 19 dieną projekto „Ateitin.lt“ dalyviai vykome į Panevėžio miesto dailės galeriją dalyvauti edukacinėje programoje „Keramikinė švilpynė“. Buvo tikrai smagu.

 

---

 

Vasario 16-oji – džiugi Lietuvos nepriklausomybės šventė. Šv. Kotrynos kuopos nariai ir jų draugai dalyvavo šv. Mišių šventime, eisenoje į Laisvės aikštę bei šventinėje Lietuvos vėliavos pakėlimo ceremonijoje. Džiugu, kad Juozo Miltinio gimnazijoje vykusioje viktorinoje „Ką aš žinau apie  Lietuvą“ dalyvavo „Minties“ gimnazijos bei Mykolo Karkos progimnazijos mokiniai ir globėjos.

 Su draugais visada linksmiau...

---

 

Sausio 13-oji – Laisvės ginėjų diena.

IVa klasės mokinė - ateitininkė Silvija Medeckytė laimėjo II vietą respublikiniame eilėraščių konkurse „Eilėraštis Lietuvai“ ir dovanoja jį mums visiems.

Tu manęs neišleisk,

Iš savo žaliųjų miškų,

iš savo galingos gamtos…

Nors tu tokia maža,

Europos delne,

Bet aš juk tavy – tai sutilpsiu.

Aš maldauju tavęs

Paslėpki mane…

Paslėpk mane nuo pykčių…

Paslėpk mane, kaip lietus slepia verkiančią saulę…

Paslėpk, kaip mama slepia mylintį vaiką…

Paslėpk tu mane, kaip caraitė šalna slepia nekaltą lauko gėlelę...

 

 

 

ARCHYVAS

 

2015m.      2014m.        2013m. 
    2012m.     2011m     2010m